Opinie o Nas

THERA-Trainer mobi 540 + Upominek do wyboru

Kod: TTMOBI540
GRATISGRATIS
THERA-Trainer® mobi 540
11 632,30 zł
Na żądanie
Pozycja została wyprzedana…

Urządzenie THERA-Trainer mobi 540 nadaje się do ćwiczeń domowych, poprawia krążenie krwi, pomaga poprawić mobilność i wzmocnić mięśnie. THERA-Trainer stawia wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i jakości obróbki. Produkt spełnia wszystkie niezbędne normy i wytyczne.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

THERA-Trainer mobi 540 to nowoczesne urządzenie do ćwiczeń umożliwiające aktywność czynno-bierną. Dzięki niewielkiej wadze (ok. 13 kg) i mniejszym wymiarom (50 x 46 x 43 cm) THERA-Trainer mobi można z łatwością przenosić. Do produktu dołączona jest również wysokiej jakości nylonowa torba transportowa.

Urządzenia THERA-Trainer nadają się również do użytku w placówkach służby zdrowia, ale są przeznaczone głównie do codziennych ćwiczeń w warunkach domowych. U osób starszych (z niepełnosprawnością ruchową lub bez) regularna aktywność fizyczna poprawia krążenie krwi, zwiększa wytrzymałość, wzmacnia mięśnie, poprawia mobilność, samopoczucie psychiczne, wspomaga zdrowe trawienie itp. Wręcz przeciwnie, zapobiega objawom związanym ze starzeniem się lub brakiem ruchu jak sztywność mięśni, unieruchomienie stawów, osłabienie, utrata wytrzymałości lub energii życiowej.

Ćwiczenia i kontrola są bardzo przyjazne dla użytkownika i można je w większości obsługiwać bez pomocy z zewnątrz. Łatwy w sterowaniu, uzupełniony kolorowym ekranem 2,7" wyświetlającym wartości (dystans, czas ćwiczeń, obroty, wydajność, spalone kalorie) oraz ogólną ocenę treningu. To od Ciebie zależy, czy będziesz ćwiczyć o własnych siłach, czy z wykorzystaniem wspomaganie silnika elektrycznego.Możesz ćwiczyć w domu niezależnie od kaprysów pogody.Jeżeli obecnie do chodzenia używasz laski, kul lub chodzika, codzienna gimnastyka na THERA-Trainer mobi będzie dla Ciebie bardzo korzystna Wymiana podnóżków na rączki kończyn górnych odbywa się bez użycia narzędzi, dzięki czemu w mgnieniu oka zamienisz THERA-Trainer mobi, na którym trenowałeś nogi, w maszynę do treningu górnej połowy tułowia ciało.

THERA-Trainer mobi stawia wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa i jakości obróbki. Produkty spełniają wszystkie niezbędne normy i dyrektywy.

Upominek do zamówienia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Urządzenia ruchowe
Gwarancja: 2 lata
Waga: 13 kg
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: