Opinie o Nas

10 powodów, dla których Spophy Kinesiology Tape jest najlepszy na świecie

 

Spophy Kinesilogy Tape

Przyczepność

Nie jest to najważniejsza rzecz, ale sportowcy zawsze to doceniają. Przetestowaliśmy to naprawdę nawet w najbardziej wymagających warunkach. Spophy Kinesiology Tape jest również używany przez mistrzów świata Spartan Race. Gdyby tego było mało, mamy również klej w sprayu Spophy PreTape.

Oddychalność

Tak jak sportowcy muszą prawidłowo oddychać, aby osiągnąć optymalną wydajność, Twoja skóra również. Spophy Kinesiology Tape jest wykonana w 100% z bawełny, dzięki czemu oddycha jak druga skóra.

Elastyczność

Wielu terapeutów błędnie uważa, że ​​najważniejszą właściwością taśmy do tapingu jest jej rozciągliwość. O wiele ważniejsza jest jednak jej kurczliwość, ale także czas, w którym taśma może się kurczyć. Gwarantujemy do pięciu dni, nawet przy dużym obciążeniu taśmy.

Klej

Wysokiej jakości skład kleju zadowoli nawet sportowców o wrażliwej skórze. Z pewnością nie oszczędzali na kleju.

Spophy Kinesiology Tape_1

Cena

Za jakość się płaci, ale Spophy Kinesiology Tape, podobnie jak wszystkie produkty tej marki, ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

Wodoodporność

Spophy Kinesiology Tape jest również używany przez pływaków czy triathlonistów, którzy potwierdzą, że bardzo dobrze znosi wodę.

Opakowanie

Masz rację, to w ogóle tutaj nie pasuje. Ale czy widzieliście takie ładne opakowanie taśmy?

Papier

Nie ma czasu na marnowanie czasu. Wiedzą o tym wszyscy terapeuci sportowi, którzy tejpują podczas zawodów. Spophy Kinesiology Tape ma papier podkładowy, który dobrze się rozdziera, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę.

;

Wyróżnienie

Większość taśm to tapingu wygląda podobnie. Dzięki Spophy Kinesiology Tape Black z pewnością wyróżnisz się z tłumu.

Bawełna

Czysta, stuprocentowa bawełna najwyższej jakości. Drobno tkana.

Najlepsi sportowcy świata

Spophy Kinesiology Tape używają najlepsi sportowcy na świecie i ich terapeuci. A może najlepsi na świecie terapeuci sportowi i ich wymagający klienci?

Spophy tejpovací páska