Opinie o Nas
84 pozycji razem

Cena

91056
191056

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 84
cosiMed emulsja do masazu Sensitive 1000 ml Kod : 15.32
Wgórę
Inne produkty

Pod pojęciem preparatów do masażu można wyobrazić sobie różnorodne produkty, odpowiednie zarówno dla profesjonalnych masażystów i salonów, jak i dla osób prywatnych i gospodarstw domowych. Oferowane przez nas produkty do masażu wyróżniają się wysoką jakością użytych składników. Naturalny skład pielęgnuje skórę i jednocześnie jej nie podrażnia. W naszym asortymencie można poznać tradycyjną niemiecką markę wellness cosiMed oraz wysokiej jakości belgijską markę NAQI. Regeneracyjny olejek do masażu Spophy jest odpowiedni dla sportowców. Wszystkie preparaty do masażu posiadają doskonałe właściwości poślizgowe, dzięki czemu zapewniają masażyście doskonałe warunki do wykonania najlepszego masażu.

Preparaty do masażu cosiMed

Oferujemy klasyczne olejki do masażu zarówno o neutralnym zapachu, jak i z domieszką naturalnych olejków eterycznych. Oferujemy również popularne emulsje do masażu, kremy do masażu, a także luksusowe świece do masażu, których zapach i temperatura wosku do masażu zapewniają relaks na najwyższym poziomie. W kategorii preparatów do masażu znajdziesz również luksusowy masaż czekoladowy, który rozpieści Twoje zmysły i ciało oraz wszelki niezbędny sprzęt do orientalnego masażu kamieniami lawowymi.

Preparaty do masażu na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości preparaty do masażu firm cosiMed, NAQI i Spophy. Z preparatów do masażu CosiMed, NAQI i Spophy korzystają czołowi masażyści w wellness, ale także masażyści drużyn narodowych i klubów sportowych. Nadają się również np. do użytku domowego. Chętnie doradzimy w wyborze preparatów do masażu na naszej linii klienta 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h