Opinie o Nas

Żelowe wkładki do butów Sorbothane

Najczęściej sprzedawane

4 pozycji razem

Cena

57173
157173

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 4

Wkładki żelowe Sorbothane mają szerokie możliwości wykorzystania podczas różnorodnych zajęć treningowych. Wkładki żelowe Sorbothane mają specjalny materiał „Coolmax”, który jest oddychający i odprowadza nadmiar wilgoci. Wkładki żelowe Sorbothane posiadają górną warstwę antybakteryjną, która zapobiega pojawianiu się bakterii spowodowanych nadmierną potliwością podczas uprawiania sportu. Zaletą wkładek żelowych Sorbothane jest to, że każdy użytkownik może dopasować je do swojej stopy.

Wkładki żelowe Sorbothane Double Strike

Najlepiej sprzedającym się modelem marki Sorbothane jest model Double Strike, który może pochłonąć dwa razy więcej wstrząsów. Sportowcy używają go zatem do najbardziej intensywnych aktywności treningowych, takich jak biegi wytrzymałościowe. Double Strike ma zabudowany zapiętek i wygodny kształt, który maksymalizuje efekt.

Wkładki żelowe Sorbothane Single Strike

Wkładki żelowe Single Strike to idealny wybór na przewlekły ból pięt. Te wkładki żelowe docenią szczególnie golfiści i turyści, którzy często wychodzą na łono natury. Nadają się również dla osób, które np. większość czasu spędzają na nogach w pracy. Dzięki swojej konstrukcji Single Strike zmieści się również w węższych butach (np. korkach piłkarskich). Dzięki materiałowi amortyzującemu mogą pomóc przy bólu pięty, ostrogi piętowej, powięzi podeszwowej czy bólu kości.

Wkładki żelowe Sorbothane Sorbo Pro

Wkładki żelowe Sorbothane Sorbo Pro są odpowiednie dla sportowców o dużej pronacji stopy. Pronacja to stan, w którym stopa odchyla się do wewnątrz lub zewnątrz. Sorbo Pro wyznacza idealną oś stopy podczas aktywności sportowych. Sorbo Pro są idealne dla atletów i aktywności sportowych takich jak siatkówka, badminton czy tenis. Wkładki żelowe do butów Sorbo Pro są odpowiednie w przypadku bólu pięt, niestabilności kostki, powięzi podeszwowej, bólu kolana i bólu kości.

Żelowe podkładki pod pięty Sorbothane Heel Pad

Podkładki pod pięty (podpiętki) Heel Pad zapewniają wsparcie szczególnie pięty podczas aktywności o niskiej i średniej intensywności, takich jak golf. Podpiętki Sorbothane charakteryzują się niską wagą i antybakteryjną warstwą wierzchnią. Podpiętki są idealne do codziennego użytku we wszystkich rodzajach obuwia. Podpiętki pomagają przy problemach ze ścięgnem Achillesa oraz zapobiegają bólom kości.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h