Opinie o Nas
36 pozycji razem

Cena

20283
120283

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 36
Wgórę
Inne produkty

W tej kategorii znajdziesz taśmy do tapingu (kinesiotapingu) marki Temtex do tapingu terapeutycznego oraz taśmy wzmacniające amerykańskiej firmy Mueller Sports Medicine do tapingu wzmacniającego. Tutaj znajdziesz również taśmy piankowe i szereg innych produktów zapewniających najlepsze rezultaty podczas tejpowania. Oprócz sprzedaży taśm i akcesoriów do oklejania, od 2009 roku organizujemy kurs Terapeutycznego Stosowania Taśmy Temtex. Dla tych, którzy nie wiedzą, jak nakleić taśmę, przygotowaliśmy praktyczne instrukcje wideo dotyczące stosowania taśmy do tapingu.

Dlaczego warto kupować taśmę do tapingu na PomoceRehabilitacyjne.pl?

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem taśm Temtex na Polskę, Czechy, Słowację i Węgry. W centralnym magazynie dystrybucyjnym zawsze mamy na stanie minimum 10 000 sztuk taśm do tapingu. Zamówiony towar możesz wysłać na wskazany przez Ciebie adres. Twój zakup taśmy do tapingu na PomoceRehabilitacyjne.pl to dla nas nie koniec. Staramy się nadal Ci pomagać. Dlatego przygotowujemy dla różne instrukcje wideo dotyczące taśm Temtex i Mueller. W ten sam sposób jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili w godzinach pracy pod telefonem lub e-mailem, które znajdziecie w kontaktach.

Taśma do tapingu Temtex

Taśmy Temtex są na czeskim rynku od 2009 roku. Taśmy Temtex produkowane są w dwóch wariantach - Classic i Tourmaline. Obydwa wyróżniają się najwyższą jakością i gęstością włókien poliuretanowych, drobno tkanej 100% bawełny, hipoalergicznego kleju na bazie żywicy medycznej, ale także np. bardzo wysokiej jakości papierem podkładowym. Wersja Tourmaline zawiera również drobno zmielony półszlachetny turmalin, który jest dodawany do kleju.

Taśma do tapingu Mueller

Posiadamy w magazynie taśmy wzmacniające Mueller EuroTape we wszystkich szerokościach - 2,5 cm, 3,8 cm i 5 cm. Mueller EuroTape to taśma opracowana specjalnie dla europejskiego stylu wzacniania taśmą - jest sztywniejsza i mocniejsza niż Mueller MTape, ale mimo to bardzo dobrze się odrywa dzięki bocznym ząbkom. Taśmy wzmacniające firmy Mueller zawierają jako klej wyłącznie kauczuk naturalny. Ponadto taśmy Mueller EuroTape są porowate i chemicznie niewybielane, co minimalizuje możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. Taśma Mueller nigdy Cię nie zawiedzie!

Taśmy do tapingu Temtex i Mueller na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości taśmy południowokoreańskiego producenta Temtex oraz taśmy amerykańskiego producenta Mueller Sports Medicine. Taśmy Temtex i Mueller są używane przez najlepszych terapeutów sportowych. Nadają się również np. do użytku domowego.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h