Opinie o Nas
240 pozycji razem

Cena

137999
1137999

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 240
Wgórę
Inne produkty

Jeśli chcesz rozpocząć zdrowy i aktywny tryb życia, idealnym rozwiązaniem jest zakup pomocy treningowych. Pomoce do ćwiczeń takie jak flexbary, overballe, piłki gimnastyczne, rolki masujące, wzmacniacze palców i dłoni znajdują szerokie zastosowanie nie tylko w specjalistycznych miejscach, takich jak gabinety rehabilitacji i fizjoterapii, nowoczesne centra fitness czy siłownie, ale przede wszystkim podczas ćwiczeń domowych. Pomoce do ćwiczeń i rehabilitacji bardzo dobrze wpływają na poprawę kondycji fizycznej dzieci, dorosłych i seniorów, zdrowych i chorych. Ćwiczenia z tymi pomocami są bardzo proste i łatwe. Pomoce nadają się do ćwiczeń zdrowotnych, ćwiczeń ciążowych, ćwiczeń koordynacyjnych, ale także po prostu do zabawy i dobrego samopoczucia podczas ćwiczeń.

Dlaczego warto kupować pomoce treningowe na PomoceRehabilitacyjne.pl?

W centralnym magazynie dystrybucyjnym mamy na stanie pomoce treningowe. Zamówiony towar możesz wysłać na wskazany przez Ciebie adres. Twój zakup pomocy treningowych na PomoceRehabilitacyjne.pl to dla nas nie koniec. Staramy się nadal Ci pomagać. Dlatego przygotowujemy dla Ciebie różne instrukcje wideo z pomocami do ćwiczeń Thera-Band. W ten sam sposób jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili w godzinach pracy pod telefonem lub e-mailem, które znajdziecie w kontaktach.

Pomoce treningowe na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości pomoce treningowe od znanego na całym świecie producenta Thera-Band. Pomoce Thera-Band są używane przez najlepszych terapeutów i instruktorów fitness. Nadają się również np. do użytku domowego. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży pomocy gimnastycznych i rehabilitacyjnych Thera-Band.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h