Opinie o Nas

Urządzenia kompresyjne do drenażu limfatycznego

Najczęściej sprzedawane

5 pozycji razem

Cena

23056712
123056712

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 5

Drenaż limfatyczny to metoda leczenia, która łagodzi obrzęki i zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego. Drenaż limfatyczny polecany jest w przypadku przewlekłych chorób żylnych, cellulitu, zaburzeń krążenia, owrzodzeń podudzi, artrozy czy w celu przyspieszenia regeneracji organizmu.

Obecnie na rynku dostępne jest urządzenie kompresyjne do drenażu limfatycznego Spophy nowej generacji. Może być stosowany w ramach regeneracji po treningu sportowym, relaksacji lub rozgrzewki przed właściwym wysiłkiem sportowym.

Terapia spodniami kompresyjnymi

Do niedawna ze względu na wysoką cenę zakupu spodnie kompresyjne mogły być używane jedynie przez wyspecjalizowane placówki medyczne oraz czołowych sportowców w najlepszych klubach sportowych. Jednak czas znacznie się zmienił i dziś nawet sportowcy rekreacyjni mogą czerpać znaczące korzyści z terapii uciskowej w zaciszu własnego domu. Szczególnie dla sportowców rekreacyjnych ważne jest maksymalne wsparcie szybkiej regeneracji, ponieważ często nie mają oni do dyspozycji własnego masażysty czy fizjoterapeuty. Dzięki stopniowemu napełnianiu komór powietrznych urządzenia kompresyjne do drenażu limfatycznego optymalnie stymulują przepływ limfy i wspomagają regenerację po wyczynach sportowych, pomagając w ten sposób sportowcowi osiągnąć wyższe wyniki podczas treningu lub zawodów. Jednak spodnie kompresyjne mogą być stosowane również w przypadku kontuzji, kiedy znacznie skracają czas rehabilitacji urazów mięśni, ścięgien czy stawów i przyczyniają się do wcześniejszego powrotu do ruchu.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h