Opinie o Nas

Handy Gym

Z rewolucyjnym Handy Gym możesz trenować całe ciało za pomocą setek różnych ćwiczeń! Możesz także skorzystać z praktycznych akcesoriów.

Z Handy Gym mięśnie pracują inaczej

Technologia inercyjna to rodzaj metody treningu siłowego, która jest niezależna od grawitacji i pozwala na trening oporowy w dowolnym miejscu, bez konieczności podnoszenia nawet kilograma ciężaru, przy jednoczesnym osiągnięciu lepszej sprawności przy mniejszym ryzyku kontuzji. Technologia ta została opracowana dla astronautów NASA.

Mięśnie ulegają zazwyczaj uszkodzeniu podczas zwalniania, przyspieszania lub gwałtownych zmian kierunku. Jest to spowodowane niewystarczająco silnymi mięśniami „kontrolującymi”. Ekscentryczny opór może wzmocnić te mięśnie, zapobiec kontuzjom i pomóc w szybszej regeneracji.

Zalety Handy Gym

  • Zapobieganie urazom
  • Tonowanie mięśni
  • Poprawa postawy
  • Wzmocnienie ciała
  • Redukcja wagi
  • Rehabilitacja po kontuzji

Jak działa Handy Gym?

Handy Gym działa poprzez dwa dyski bezwładnościowe, które są w stanie przekształcić swój obrót w siłę oporu. Sekret tkwi w tym, że stożek tej maszyny i specjalna przekładnia zwielokrotnią prędkość osi 13,5 razy i zmniejszą wagę tarczy 182,25 razy, a w efekcie wagę całej maszyny.

Jeśli chodzi o efektywność treningu lub regeneracji, technologia inercyjna jest najlepszym wyborem ze względu na jej zdolność do oferowania niewiarygodnie koncentrycznego treningu, ale także niezwykle ważnego treningu ekscentrycznego. Marka Handy Gym to gwarancja najwyższej jakości.

Cena

57505751
157505751
1 pozycji razem
handy gym evolution pro
Nowość
Handy Gym Evolution PRO
Chwilowo niedostępny
5 750 zł
Kod : HGPE

Strona 1 z 1 - 1 pozycji razem