Opinie o Nas
9 pozycji razem

Cena

22249
122249

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 9

Środki dezynfekujące najczęściej stosowane są w szpitalach, gabinetach stomatologicznych, kuchniach i łazienkach do niszczenia bakterii, wirusów czy grzybów. Do dezynfekcji powierzchni w placówkach służby zdrowia lub w domach możemy stosować środki antybakteryjne i dezynfekujące. Dezynfekcja rąk jest również ważna tam, gdzie występuje zwiększone występowanie drobnoustrojów. Środki dezynfekujące są niezbędne przy czyszczeniu narzędzi w laboratoriach, salach operacyjnych czy gabinetach kosmetycznych.

Środki dezynfekujące CaviCide i CaviWipes

Środki dezynfekujące CaviCide i CaviWipes są zalecane do stosowania na sprzęcie w placówkach medycznych, w tym na oddziałach intensywnej terapii. CaviCide i CaviWipes to środki czyszczące stosowane na nieporowatych powierzchniach urządzeń medycznych. Chroni przed bakteriami MTB wywołującymi gruźlicę, wirusem HIV-1, wirusami HBV i HCV powodującymi zapalenie wątroby typu B i C oraz bakteriami MRSA (Staphylococcus aureus). Chusteczki dezynfekujące i spraye CaviCide i CaviWipes również mają udowodnione działanie w zabijaniu ludzkiego koronawirusa.

Chusteczki dezynfekujące i spraye na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości chusteczki dezynfekujące i spraye od sprawdzonych dostawców. Chętnie doradzimy w wyborze chusteczek i sprayów dezynfekujących na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h