Opinie o Nas

Spophy

Brand's website: Spophy

Spophy - sportovní fyzioterapie

Celem każdego fizjoterapeuty sportowego jest osiągnięcie większej szybkości, siły, elastyczności i wytrzymałości u swoich klientów. Spophy chce mu w tym pomóc. Obudź bestię w swoich klientach!

W Spophy wszystkie produkty powstają w oparciu o zapotrzebowanie na wysokiej klasy pomoce terapeutyczne, które ułatwiają pracę fizjoterapeutom sportowym. Bazujemy na praktycznym doświadczeniu najlepszych fizjoterapeutów sportowych i słuchamy ich potrzeb. Tworzymy nie tylko produkty, które dobrze się sprzedają, ale przede wszystkim takie, które wpasowują się w koncepcję terapeutyczną fizjoterapeutów sportowych. To nas wyróżnia.

Spophy na PomoceRehabilitacyjne.pl

W Spophy opracowujemy dla Ciebie wyjątkowe produkty, takie jak Spophy Recovery Massage Oil, który pokochali terapeuci reprezentujący różne dziedziny sportu, ale także sami sportowcy, którzy doceniają jego udowodnione działanie regeneracyjne.

Każdy, kto na własnej skórze doświadczył efektów bańkowania, z pewnością ucieszy się z zestawu baniek Spophy Cupping Set, który charakteryzuje się prostotą, praktycznością i długą żywotnością.

Podczas ciężkiego treningu, wymagającego wyścigu czy w długich podróżach z pewnością docenisz skarpety Spophy Recovery Socks o bardzo wysokiej kompresji, które pomagają poprawić ukrwienie mięśni, dotlenienie tkanek i ogólną regenerację.

Spophy Kinesiology Tape polubisz nie tylko ze względu na jakość włókien poliuretanowych wplecionych w strukturę włókien bawełnianych, ale również ze względu na zwiększoną lepkość, którą docenisz zwłaszcza podczas intensywnego treningu lub ciężkiego wyścigu.

Fizjoterapeuci sportowi muszą również mieć w torbie terapeutycznej taśmę Spophy Cross Tape, którą wykorzystają w szczególności do przedłużenia leczenia punktów spustowych w ramach kompleksowej terapii.

Każdy sportowiec zna działanie rolek do masażu powięziowego. Dlatego nie wahaj się i wypróbuj Spophy Foam Roller ze specjalną powierzchnią do skutecznego leczenia mięśni i powięzi.

Spophy wspiera wielu światowych i czeskich sportowców, w tym medalistów olimpijskich i ich terapeutów. Najlepszych z nich zobaczysz zatem w kolekcji Spophy Fashion.

Cena

194212
1194212
18 pozycji razem
17004 1 spophy shaker
Spophy Shaker, 700 ml
Dostępny (>100 szt)
19,03 zł
Kod : SPOSHAK

Strona 1 z 1 - 18 pozycji razem