Opinie o Nas

Koszt wysyłki i opcje płatności

Twoje zamówienie w sklepie internetowym PomoceRehabilitacyjne.pl, zostanie wysyłane za pośrednictwem zweryfikowanych zakontraktowanych przewoźników i punktów odbioru.

Opłata za wysyłkę wynosi od 24,90 do 34 zł, w tym VAT, w zależności od wybranego sposobu transportu i płatności. Opłata ta obejmuje koszty związane z pakowaniem towaru (w celu zminimalizowania możliwości uszkodzenia produktów podczas transportu stosujemy wyłącznie wysokiej jakości materiały opakowaniowe i wypełniające), ubezpieczenie oraz samą wysyłkę.

Przy zamówieniu towaru, którego wartość przekracza 399 zł (w tym VAT), nie pobieramy od Ciebie żadnych opłat, a przesyłkę dostarczymy do Ciebie ZA DARMO.

 Opcje wysyłki i ceny

 DHL Kurier  29 zł
 GLS Kurier  34 zł
 InPost Paczkomaty  24,90 zł

 

Metody płatności

 Wpłata na konto  Za darmo
 Płatność kartą online
  • Natychmiastowa płatność przez bramkę płatności ComGate
 Za darmo
 Apple Pay
  • Natychmiastowa płatność przez e-portfel
 Za darmo
 Apple Pay
  • Natychmiastowa płatność przez e-portfel
Za darmo

 

Zamawiając w naszym sklepie internetowym PomoceRehabilitacyjne.pl, możesz wybrać jedną z następujących opcji płatności:

Wpłata na konto

Po wysłaniu zamówienia kupujący ma możliwość skorzystania z bankowości internetowej swojego banku i zrobienia przelewu bankowego online. W e-mailu potwierdzającym, który otrzymasz natychmiast po zrealizowaniu zamówienia, wskazany zostanie numer konta, na które należy wpłacić wymaganą kwotę. Towar wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty.

Nasz numer konta:

Health Brands s.r.o.

Fio banka, a.s.

IBAN: CZ69 2010 0000 0027 0234 7358
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Płatność kartą online

Najszybszy sposób płacenia przez Internet. W interfejsie bramki płatności ComGate wpisujesz numer karty, datę ważności oraz kod CVC - trzy cyfry, które znajdziesz na pasku podpisu na odwrocie karty. Wszystko jest zabezpieczone standardem 3D Secure, więc prawdopodobnie zostaniesz poproszony o podanie kodu numerycznego, który otrzymasz SMS-em ze swojego banku.

comgate-karetni-loga

  

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem info@pomocerehabilitacyjne.pl 

 

comgate logo 

Płatności online są dla nas obsługiwane przez bramkę płatności ComGate. Dostawca usług, firma ComGate Payments, a.s., jest licencjonowaną instytucją płatniczą działającą pod nadzorem Czeskiego Banku Narodowego. Płatności dokonywane za pośrednictwem bramki płatniczej są w pełni zabezpieczone, a wszystkie informacje są szyfrowane.

Dostawca płatności online:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, Republika Czeska
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267