Opinie o Nas
18 pozycji razem

Cena

471345
1471345

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 18

Pomoce równoważące (balansery) to popularna pomoc do ćwiczeń wzmacniająca i rozciągająca duże grupy mięśniowe i całe ciało. Wykorzystywane są w rehabilitacji, treningu funkcjonalnym i fitnessie. Kategoria pomocy równoważących obejmuje segmenty równoważące i podkładki balansujące. W tej kategorii znajdziesz pomoce równoważące (balansery) światowych producentów Thera-Band i BOSU.

Kiedy używać pomocy równoważących?

Podczas ćwiczeń na matach balansowych chodzi o utrzymanie równowagi statycznej lub dynamicznej na niestabilnej powierzchni, gdy uruchomiony jest system głębokiej stabilizacji kręgosłupa. Ćwiczenia na równowagę są odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych. Pomoce równoważące są idealną pomocą do ćwiczeń przy zaburzeniach równowagi mięśniowej. Stosując pomoce równoważące musimy liczyć się z własnym bezpieczeństwem, które zależy od odpowiednio dobranej odzieży, butów oraz prawidłowej techniki samego ćwiczenia. Zaletą pomocy równoważących jest to, że są łatwe w utrzymaniu i przechowywaniu.

Pomoce równoważące na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości pomoce równoważące od sprawdzonych dostawców. Chętnie doradzimy w doborze pomocy równoważących na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h