Opinie o Nas

Podkładki balansujące poprawiające koordynację

Najczęściej sprzedawane

3 pozycji razem

Cena

75280
175280

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 3

Podkładka balansująca służy do treningu i poprawy koordynacji ruchowej, równowagi i postawy. Ta niestabilna podkładka jest idealna do ćwiczeń równowagi w fitness lub kształtowania sylwetki, do treningu sportowców, do rehabilitacji, a także do zdrowego siedzenia w celu złagodzenia bólu kręgosłupa.

Wykorzystanie podkładki balansującej

Podkładka balansująca jest jednym z narzędzi, które pomaga nam rozwijać zdolności sensomotoryczne. Znajduje zastosowanie zarówno w celu poprawy zdrowego siedzenia np. w pracy, jak i w rehabilitacji czy fitnessie. Możemy wtedy dostosować trudność ćwiczenia w zależności od ilości powietrza w podkładce balansowej - im mniej powietrza zawiera soczewka, tym jest bardziej niestabilna i przez to ćwiczenie jest bardziej wymagające. Ćwicząc umiejętności sensomotoryczne, zalecamy używanie podkładek balansujących w połączeniu z matami do ćwiczeń.

Podkładki balansujące na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości podkładki balansujące od sprawdzonych dostawców. Podkładki balansujące są używane przez najlepszych terapeutów i instruktorów fitness. Nadają się również np. do użytku domowego. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży podkładek balansujących. Chętnie doradzimy Ci w doborze podkładki na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h