Opinie o Nas

Pomoce treningowe do fitnessu

Najczęściej sprzedawane

42 pozycji razem

Cena

192999
1192999

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 42
Wgórę
Inne produkty

Pomoce treningowe firmy SKLZ do codziennych ćwiczeń w zaciszu domu, siłowni, centrum fitness lub w plenerze. W tym dziale znajdziesz pomoce do masażu, które ułatwiają regenerację mięśni po ciężkim treningu lub służą również do rozgrzewki przed treningiem, ale można je również wykorzystać do masażu w zaciszu domowym. Gumy treningowe i wzmacniające, dostępne w 4 poziomach odporności. Piłki lekarskie, dzięki którym można zwiększyć wytrzymałość, siłę, dynamikę i szybkość angażowania mięśni w pętle mięśniowe, co prowadzi do poprawy koordynacji ruchowej i ogólnej sprawności ruchowej. Jeśli potrzebujesz rozwinąć eksplozywną siłę swoich mięśni, nie martw się, dostępne są również urządzenia wspomagające obciążenie, ekspandery do ćwiczeń i trener treningowy.

Urządzenie fitness SKLZ Recoil

Jedną z najlepiej sprzedających się pomocy fitness jest lina treningowa SKLZ Recoil. Im dalej jesteś, tym większy opór między tobą a twoim sparingpartnerem, który może wynosić 360 stopni. Możesz więc trenować z nim we wszystkich kierunkach. To urządzenie do treningu oporowego może wytworzyć obciążenie do prawie 23 kg. Dzięki SKLZ Recoil sportowcy mogą zmaksymalizować moc, prędkość i skok w pionie.

Pomoce treningowe do fitnessu SKLZ na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości pomoce treningowe do fitnessu SKLZ. Pomoce treningowe SKLZ są używane przez najlepszych sportowców i instruktorów fitness. Nadają się również np. do użytku domowego. Chętnie doradzimy w wyborze pomocy treningowych na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h