Opinie o Nas

Pomoce treningowe do fitnessu

Najczęściej sprzedawane

SKLZ Massage Bar, masážní tyč
 
192,11 zł
SKLZ AccuStick, akupresurní masážní tyč
 
124,81 zł
41 pozycji razem

Cena

492999
1492999

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 41
SKLZ Core Wheels, posilovací kolečka Kod : APD-CW01-02
SKLZ Jump Rope, švihadlo Kod : JROP-001
Wgórę
Inne produkty

Pomoce treningowe firmy SKLZ do codziennych ćwiczeń w zaciszu domu, siłowni, centrum fitness lub w plenerze. W tym dziale znajdziesz pomoce do masażu, które ułatwiają regenerację mięśni po ciężkim treningu lub służą również do rozgrzewki przed treningiem, ale można je również wykorzystać do masażu w zaciszu domowym. Gumy treningowe i wzmacniające, dostępne w 4 poziomach odporności. Piłki lekarskie, dzięki którym można zwiększyć wytrzymałość, siłę, dynamikę i szybkość angażowania mięśni w pętle mięśniowe, co prowadzi do poprawy koordynacji ruchowej i ogólnej sprawności ruchowej. Jeśli potrzebujesz rozwinąć eksplozywną siłę swoich mięśni, nie martw się, dostępne są również urządzenia wspomagające obciążenie, ekspandery do ćwiczeń i trener treningowy.

Urządzenie fitness SKLZ Recoil

Jedną z najlepiej sprzedających się pomocy fitness jest lina treningowa SKLZ Recoil. Im dalej jesteś, tym większy opór między tobą a twoim sparingpartnerem, który może wynosić 360 stopni. Możesz więc trenować z nim we wszystkich kierunkach. To urządzenie do treningu oporowego może wytworzyć obciążenie do prawie 23 kg. Dzięki SKLZ Recoil sportowcy mogą zmaksymalizować moc, prędkość i skok w pionie.

Pomoce treningowe do fitnessu SKLZ na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości pomoce treningowe do fitnessu SKLZ. Pomoce treningowe SKLZ są używane przez najlepszych sportowców i instruktorów fitness. Nadają się również np. do użytku domowego. Chętnie doradzimy w wyborze pomocy treningowych na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h