Opinie o Nas

cosiMed, olejek eteryczny, eukaliptus - 30 ml + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: 30115
47,88 zł
Dostępny (8 szt)
Możemy doręczyć do:
24.7.2024

Olejek eteryczny cosiMed - cytryna może być stosowany do kąpieli, okładów czy masaży jako składnik olejku do masażu lub jako środek aromaterapeutyczny, korzystnie wpływa na górne drogi oddechowe, oczyszcza powietrze i działa odkażająco.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Olejek eteryczny cosiMed - eukaliptus to wysokiej jakości olejek eteryczny firmy cosiMed, która od ponad 25 lat produkuje olejki eteryczne. Olejki eteryczne cosiMed produkowane są na bazie czysto naturalnych surowców. Olejki eteryczne to wielofunkcyjny produkt wellness. Można je stosować do kąpieli, okładów czy masaży jako składnik olejku do masażu lub jako środek aromaterapeutyczny. Olejek eteryczny cosiMed można dodawać kroplami do jednego z podstawowych olejków cosiMed, aby stworzyć wyjątkowy produkt do masażu dokładnie według własnego gustu. Jednocześnie nadaje się do celów aromaterapeutycznych w lampie zapachowej. Ponieważ olejek eteryczny cosiMed jest w stanie skoncentrowanym, zalecamy rozcieńczenie go przed kontaktem ze skórą.

Olejek eukaliptusowy jest szeroko stosowany głównie ze względu na pozytywny wpływ na górne drogi oddechowe. Jest to jeden z najskuteczniejszych olejków eterycznych na problemy z oddychaniem. Eukaliptus oczyszcza powietrze i działa dezynfekująco. Olejek eteryczny cosiMed - eukaliptus ma świeży i przyjemny zapach. Pozytywnie wpływa na bóle głowy i sprzyja koncentracji.

Upominek do zamówienia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Olejki eteryczne CosiMed
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.132 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: