Opinie o Nas

Jednorazowe nanomaseczki Rehabiq, 12-godzinna skuteczność, 50 szt. + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: RIQ-NACL50
Promocja Polecane
Marka: Rehabiq
261,54 zł –50 %
České jednorázové nano roušky Rehabiq s účinností 12 hodin, 50 ks
261,54 zł –50 % 130,50 zł
Dostępny (>100 szt)
Możemy doręczyć do:
30.5.2024

Jednorazowe nanomaski Rehabiq o 12-godzinnej skuteczności wychwytują 99,9% wirusów i bakterii a unikalna nanotechnologia zapewnia wyższą oddychalność przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej ochrony. Oddychanie dzięki tej masce jest nieporównywalnie łatwiejsze w porównaniu z innymi rodzajami, opakowanie po 10 sztuk. Nanomaski Rehabiq są certifikowane jako wyrób medyczny.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Naprawdę skuteczna ochrona przed rozprzestrzenianiem się infekcji wirusowej. Jednorazowa nanomaska ​​Rehabiq zapewnia maksymalną dwukierunkową ochronę nie tylko środowiska, ale także użytkownika. Lekki i wygodny ustnik wykonany z nanomateriału, który naprawdę działa!

Materiał użyty do produkcji nanomasek Rehabiq jest naprawdę wyjątkowy i niezwykle skuteczny, dlatego został opatentowany przez Urząd Własności Przemysłowej. Producent jest członkiem Stowarzyszenia Przemysłu Nanotechnologicznego Republiki Czeskiej. Nasze jednorazowe nanomaski zostały przetestowane i posiadają klasę certyfikacji wyrobów medycznych CE. I, rejestracja została dokonana w SÚKL. Nanomaski Rehabiq spełniają wszystkie normy i środki nadzwyczajne zarządzone przez rząd. Nasze ochronne dla zdrowia nanomaski są produkowane przy użyciu zautomatyzowanego zgrzewania ultradźwiękowego.

Dla wielu osób oddychanie przez respirator jest utrudnione, nanomaska Rehabiq ma doskonałą oddychalność (200 l/m²/s) i oddycha nią znacznie lepiej niż w dostępnych na rynku maskach czy respiratorach. Kolejną istotną cechą jednorazowej nanomaski Rehabiq jest komfort skóry wokół nosa i ust, nie powoduje ona niepotrzebnych podrażnień ani stanów zapalnych skóry. Maska Rehabiq jest odpowiednia dla astmatyków i alergików, którzy cenią sobie łatwe oddychanie.

Dużym problemem masek jednorazowych jest ich niska skuteczność i krótki czas użytkowania. Można o tym zapomnieć z czeską jednorazową nanomaską Rehabiq, to ​​najnowocześniejsza interwencja nauki w ochronę zdrowia. Dzięki opatentowanej membranie z nano włókien wychwytywanych jest do 99,9% wirusów i bakterii, dlatego nasze maski są doskonałym narzędziem do walki z koronawirusem wywołującym SARS2 COVID-19. Czeska jednorazowa nanomaska ​​Rehabiq nie odwzorowuje dokładnie kształtu twarzy jak respirator, ale wydajność materiałowa filtracji jest lepsza niż w przypadku najwyższej klasy respiratorów FFP3.

Graf propustnosti Nano roušky Rehabiq s učinností 12 hodin

Bardzo wysoka skuteczność filtracji i doskonała oddychalność predestynują te maski do wszelkich prac produkcyjnych, usługowych, biurowych oraz do codziennego użytku. Maski Rehabiq chronią przed wirusami, bakteriami, pyłkami, smogiem, alergenami i grzybami.

Nasze maski mają gwarantowaną skuteczność do 12 godzin, więc są zużywa się ich znacznie mniej a przez to nie powstają dalsze zakaźne odpady obciążające naszą planetę.

Klasyczna tekstylny lub jednorazowa maska wilgotnieje przy używaniu i wymaga wymiany po 20 minutach. Maska wykonana z materiału nanowłókien nie traci wysokiego stopnia ochrony po zamoczeniu. Dlatego nie ma potrzeby regularnej wymiany sprzętu ochronnego, gdy bardzo często dochodzi do wtórnego skażenia i rozprzestrzeniania się wirusa.

Cena za tak skuteczną pomoc w ochronie zdrowia jest prawie o połowę niższa niż u konkurencji i nie można jej w ogóle porównać z produktami sprowadzanymi z Azji.

Kształtowalny klips na nos zapewnia wygodne noszenie i zwiększa dopasowanie maski do różnych typów twarzy. Dzięki odpowiednio długim gumkom za uszami jest odpowiednia dla każdego, a 3 fałdy znajdujące się na dole maski po rozciągnięciu zapewniają wystarczająco dużo miejsca na usta. Rozmiar jednorazowej maski nano Rehabiq to 90 x 175 mm.

Najlepsze czeskie maski z membraną z nanowłókien tworzą 3 warstwy dla maksymalnej ochrony przed wirusami, bakteriami, alergenami i kurzem. Pomiędzy dwiema warstwami włókniny wykonanej z laminatu polipropylenowego umieszczona jest osłona z nanowłókien.

Maski nie podlegają zwrotowi ani wymianie ze względów higienicznych!

Czy bezpieczne jest stosowanie jednorazowej nanomaski Rehabiq o 12-godzinnej skuteczności?

Nanomaska Rehabiq jest niezwykle bezpieczna, ponieważ materiał filtrujący to tylko warstwa z nanowłókien. Typowe maski ochronne zawierają delikatne mikrowłókna borokrzemianowe, które podczas użytkowania mogą odpryskiwać na ostre, przypominające igłę cząstki. Po inhalacji osadzają się w płucach i mają udowodnione negatywne skutki zdrowotne (potencjalnie rakotwórcze).

Jednorazowe nanomaski Rehabiq ochronią Cię przed:

 • smogem
 • alergenami
 • pyłkami
 • bakteriemi
 • wirusami
 • grzybami

10 powodów, dla których jednorazowe nanomaski Rehabiq są najlepsze na rynku

 • pomoc medyczna z certyfikatem CE
 • rozwój i produkcja w 100% w Czechach
 • opatentowany nanomateriał
 • efekty potwierdzone badaniami w Nelson Labs
 • wychwytuje 99,9% wirusów i bakterii
 • nie przepuszcza alergenów
 • nie traci skuteczności po zawilgoceniu
 • łatwe oddychanie dzięki wysokiej oddychalności 200 l/m²/s
 • potwierdzona skuteczność 12 godzin
 • najlepsza cena za ochronę jakości

Co sprawia, że ​​materiał z nanowłókien jest wyjątkowy?

Jak już sugeruje przedrostek nazwy, podstawą jest nanowłókno o wytrzymałości jednej miliardowej części metra (10−9m). W przypadku tych jednorazowych masek nano, włókna są wykonane z 99,9% polipropylenu i 0,1% PVDF (polifluorku winylidenu) na bazie włókniny przetworzonej na unikalny materiał AntiMicrobeWeb R.

Autorem i technologem tego materiału jest inż. Marcela Munzarová, która zajmuje się nanotechnologiami od ponad 15 lat, a za granicą jest nawet nazywana „Nano Lady”. Opracowanie materiału AntiMicrobeWeb R trwało prawie rok. Włókna ułożone są w taki sposób, że tworzą skuteczną mechaniczną barierę w postaci membrany, która ma tak małe otwory, że nie mogą przez nie przejść żadne większe cząsteczki, wirusy czy bakterie. Materiał został przebadany z użyciem Staphylococcus aureus. Staphylococcus to bakteria o średnicy 0,7-1,2 µm (mikrometr), czyli 700 - 1200 nanometrów. Ochronę przed wirusami testowano za pomocą bakteriofaga o średnicy 174 nanometrów (bakteriofagi mają średnicę 20-200 nanometrów, wirusy 20-300 nanometrów). W obu testach nanomaski wykazały niezawodną ochronę i nieprzepuszczalność cząstek do 99,9%. Respiratory FFP3 wykazały ochronę na poziomie 98%.

Jak prawidłowo używać jednorazowej nanomaski Rehabiq?

Bezpieczne mocowanie ustnika:
1. Umyj ręce mydłem i ciepłą wodą.
2. Wyjąć maskę/ustnik z opakowania.
3. Chwyć maskę za gumki, wzmocnioną krawędzią do góry.
4. Przyłóż maskę do twarzy i zaczep gumki za uszami.
5. Ukształtuj zacisk na nos zgodnie z kształtem nosa.
6. Wyrównaj dolną krawędź maski tak, aby zakrywała usta i podbródek.

Nie należy dotykać maski podczas noszenia.

Bezpieczne zdejmowanie maski:
1. Umyj ręce mydłem i ciepłą wodą.
2. Nie dotykaj przedniej - zanieczyszczonej strony maski.
3. Chwyć obie gumki i ostrożnie unieś i zdejmij maskę.
4. Wyrzuć zużytą maskę do kosza.
5. Ponownie umyj ręce mydłem i ciepłą wodą.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Higiena i produkty jednorazowe dla maksymalnej czystości
Waga: 0.21 kg
5
75x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
J Avatar of author | 2.3.2022
Dobrze się w nich oddycha
5
KB Avatar of author | 21.2.2022
Tak, jestem zadowolona.
5
M Avatar of author | 15.12.2021
Wreszcie maseczka, w której można oddychać. Mam już dość tych obostrzeń, kiedy to się skończy?
5
M Avatar of author | 28.9.2021
Bardzo!
5
AN Avatar of author | 17.5.2021
+ oddychalność + cena Dobra oddychalność w przeciwieństwie do respiratora. Opakowanie starcza na długo.
5
M Avatar of author | 27.2.2021
dobrze oddycha się w maseczkach, jestem bardzo zadowolona
5
L Avatar of author | 17.2.2021
Maski są w porządku. Oddycha się dobrze, rodzina jest z nimi w porządku przez cały dzień. Szybka, wzorowa wysyłka.
5
J Avatar of author | 8.2.2021
Dobrze się oddycha
5
JD Avatar of author | 15.12.2020
Kupiłem maseczki do pracy dla kolegów i jak dotąd nikt się nie skarżył. Dobrze leżą i dobrze sie oddycha.
5
P Avatar of author | 14.12.2020
Jeśli ktoś waha się przed zakupem tych maseczek, to mogę je tylko polecić.
5
E Avatar of author | 12.12.2020
Nano maski absolutnie topowe, przyjemne. Możesz wygodnie uzywać ich przez cały dzień. Szybka dostawa.
5
P Avatar of author | 21.10.2020
Dobrze oddycha, świetna cena / jakość, szybka dostawa !!!
Nie wypełniaj tego pola:
RP Avatar of author 28.2.2021 19:35
Dobrý den.Mam otázku,ohladom nano rouška.Splna všetky podmínky na nosenie v obchodoch,MHD.. Atd.?Podla nových nariadenia vlády od 1.3.21?Ďakujem za odpoveď.
Odpowiedź
Avatar of author Podmínky nošení roušek 2.3.2021 14:02
Dobrý den, vážená paní Paučová, děkujeme za váš dotaz. Nano roušky Rehabiq samozřejmě splňují všechny podmínky podle nového nařízení vlády. Ještě v průběhu dnešního dne budeme mít připravené prohlášení výrobce, které vložíme na stránky. V případě jakýchkoliv dotazů pište na info@rehasport.cz nebo volejte naši bezplatnou zákaznickou linku 800 200 900. S přáním pohodového dne Ing. Martin Továrek