Opinie o Nas

Nowości na naszej stronie

Drodzy Klienci,

nasza strona internetowa podlega ciągłym zmianom, aby umożliwić Państwu lepsze poruszanie się po naszym e-sklepie. Zmiany zaczęły się na początku tego roku, kiedy wprowadziliśmy nowy, bardziej przejrzysty szablon. Możecie teraz płacić za pomocą usługi Google Pay, dzięki której w łatwy sposób zapłacisz telefonem komórkowym lub online w Internecie. Uprościliśmy również przegląd płatności i transportu.
Masážní regenerační olej Spophy

Stale dodajemy nowe artykuły na nasz blog. Nie próżnowaliśmy również w ulepszaniu stron produktów - dla lepszej orientacji dodaliśmy parametry techniczne pomocy kompensacyjnych. Nowością są inhalatory dla astmatyków i alergików. Zawodowi sportowcy lub fizjoterapeuci z pewnością docenią nową gamę masażerów Theragun, które są jednocześnie mocne i ciche. W ramach marki Spophy możemy teraz zaproponować Państwu regeneracyjny olejek do masażu, który wyróżnia się świetnymi właściwościami i jest idealny dla sportowców. Myślimy również o Waszym zdrowiu, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę produktów dezynfekujących CaviWipes.

Wierzymy, że są Państwo zainteresowani naszymi nowymi zmianami. Jeśli masz jakieś ciekawe pomysły na ulepszenia, daj nam znać. Na pewno będziemy nad nimi pracować.

Twój zespół PomoceRehabilitacyjne.pl