Opinie o Nas

Nowości w naszej ofercie

Drodzy Klienci,

Nowością w naszej ofercie jest zestaw baniek silikonowych Spophy Cupping Set, które można wykorzystać w terapii powięziowej, do rozluźnienia lub aktywizacji mięśni, do skutecznej regeneracji czy masażu limfatycznego.

Spophy Cupping Set - sada silikonových baněk

 

Spophy Compression and Recovery Socks, kompresní podkolenky

Sportowcy i osoby pracujące fizycznie z pewnością docenią Spophy Compression and Recovery Socks, które charakteryzują się wysoką kompresją i doskonałą ochroną podczas ekstremalnych obciążeń.

 

Rewolucyjne narzędzie fitness BlazePod jest idealne do rozwijania koordynacji i ogólnej sprawności. Te światła reakcyjne umożliwiają niemal nieograniczoną różnorodność treningu. Dostępne są w dwóch wariantach - w zestawie 4 lub 6 sztuk.

BlazePod

 

Masážní ježek

Popularnym narzędziem do ćwiczeń relaksacyjnych i refleksologii są jeżyki do masażu, które mamy w pięciu różnych średnicach - 5.5, 6, 7, 8 lub 10 cm.

 

Wkładka równoważąca lub soczewka równoważąca służy do wzmacniania mięśni głębokich tułowia, w profilaktyce i leczeniu bólu pleców. Do wyboru 4 warianty kolorystyczne.

Balanční čočka

 

NAQI

Uwzględniliśmy belgijską markę NAQI, ponieważ produkuje ona wysokiej jakości emulsje do masażu. Możesz wybrać np. sportowy żel regenerujący, żel rozgrzewający lub chłodzącą emulsję do masażu.

 

Dla sportowców mamy uciskowe urządzenie do drenażu limfatycznego NormaTec Pulse 2.0 nowej generacji, które ma udowodnione działanie regeneracyjne. NormaTec Pulse 2.0 nadaje się do uprawiania sportów, w których konieczne jest zmniejszenie napięcia, bólu mięśni i jednocześnie zwiększenie wydajności.

NORMATEC PULSE 2.0

 

 

Wierzymy, że zainteresowały Was nasze nowe produkty. Jeśli macie ciekawe pomysły na ulepszenia, dajcie nam znać na info@pomocerehabilitacyjne.pl lub zadzwońcie na naszą infolinię 532 375 000.

Twój zespół PomoceRehabilitacyjne.pl