Opinie o Nas

O nas

Mamy dla Was najszerszą ofertę pomocy rehabilitacyjnych, kompensacyjnych i ortopedycznych w jednym miejscu. Wszystkie produkty mamy w magazynie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wysłać Twoje zamówienie już w dniu złożenia zamówienia. Chętnie doradzimy w wyborze pomocy rehabilitacyjnej na naszej infolinii +48 532 375 000

Pomoce rehabilitacyjne

Pomoce rehabilitacyjne są najczęściej wykorzystywane do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ćwiczenia rehabilitacyjne stosowane są jako odpowiednia aktywność fizyczna zwłaszcza dla pacjentów, którzy cierpią na częste problemy z układem ruchu. Pomoce rehabilitacyjne najczęściej stosuje się przy wadach postawy, bólach pleców, zaburzeniach koordynacji czy problemach z otyłością itp. Wszystkie te problemy, bóle i powikłania zdrowotne można rozwiązać używająć pomocy rehabilitacyjnych. Pacjenci, którzy w swojej terapii korzystają z pomocy rehabilitacyjnej, zwykle osiągają maksymalny efekt podczas ćwiczeń. Wśród bardzo popularnych i używanych pomocy znajdują się gumy do ćwiczeń, maty do ćwiczeń, linie balansowe, piłki gimnastyczne, overballe, niestabilne powierzchnie, a także różne elipsy i cylindry, które podczas rehabilitacji pomagają zwłaszcza przy bólach pleców.

Dlaczego warto kupować na PomoceRehabilitacyjne.pl?

Ponieważ posiadamy naprawdę szeroki wybór produktów. Obecnie posiadamy w ofercie ponad 2000 pozycji i stale poszerzamy nasze portfolio produktowe.

Ponieważ wszystko mamy w magazynie. Dlatego jesteśmy w stanie wysłać do Was towar jeszcze tego samego dnia, w którym go zamówisz.

Ponieważ jesteśmy wyłącznym dystrybutorem większości oferowanych produktów. Nie musicie się więc martwić o ewentualną reklamację. Ponadto jesteśmy gotowi zaproponować Państwu współpracę hurtową.

Ponieważ pomoce rehabilitacyjne nie tylko sprzedajemy, ale także je rozumiemy. Health Brands s.r.o. oprócz importu i dystrybucji pomocy rehabilitacyjnych zajmuje się również kształceniem fizjoterapeutów w formie kursów zawodowych oraz prowadzi "Rehabilitacja Rehasport".

Ponieważ Wasz zakup pomocy rehabilitacyjnej na PomoceRehabilitacyjne.pl to dla nas nie wszystko. Staramy się nadal Wam pomagać. Dlatego przygotowujemy dla Was różne instrukcje wideo z pomocami do ćwiczeń Thera-Band, taśmami Temtex lub masażerem Theragun. Ponadto jesteśmy dla Was dostępni w każdej chwili w godzinach pracy przez telefon lub e-mail, które znajdziecie w kontaktach.