Opinie o Nas

Rehabiq Pokrowiec na zagłówek, jednorazowy, kształt X, 100 szt. + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: RIQ-PZW100
67,12 zł
Dostępny (60 szt)
Możemy doręczyć do:
30.7.2024

Praktyczny, jednorazowy pokrowiec na oparcie kozetki w kształcie litery X zabezpiecza tapicerkę przed zabrudzeniem. Zapewnia higieniczną czystość Twojej kozetki. Pokrowiec na zagłówek w ilości 100 szt.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Pokrycie zagłówka kozetki wykonane z wysokiej jakości włókniny marki Rehabiq. Produkt nadaje się do wszystkich typów kozetek terapeutycznych, także tych składanych. Doskonale trzyma się nawet na specjalnych zagłówkach ergo czy na tzw. „podkowach”. Okładka ma kształt litery „X”. Produkt dostępny w ekonomicznych opakowaniach po 100 szt. Zaoferuj swoim klientom maksymalne poczucie czystości podczas terapii! Dla maksymalnej higieny wskazane jest uzupełnienie pokrycia zagłówka o jednorazowe prześcieradło.

Włóknina to materiał, którego nie tworzą klasyczne technologie, takie jak tkanie czy dzianie. Jest to specjalny proces produkcyjny, podczas którego jednokierunkowe lub losowo zorientowane włókna, połączone poprzez tarcie, kohezję lub adhezję poszczególnych cząstek materiału, tworzą pojedynczą warstwę. Zaletą są niższe koszty produkcji i możliwość wykorzystania przetworzonych odpadów tekstylnych.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Higiena i produkty jednorazowe dla maksymalnej czystości
Gwarancja: 3 lata
Waga: 0.4 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: