Opinie o Nas

Sorbothane Lightweight Heel Pad, podpiętki żelowe małe + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: 091567098 091567106 091567114 Wybierz wariant
57,50 zł
Dostępny (21 szt) Dostępny (31 szt) Dostępny (29 szt) Wybierz wariant
Rozmiar
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
30.7.2024 30.7.2024 30.7.2024 Wybierz wariant

Żelowe podpiętki Heel Pad amortyzują wstrząsy głównie w części piętowej stopy. Są bardzo lekkie i posiadają skuteczną warstwę antybakteryjną. Są uniwersalne i pasują do każdego rodzaju obuwia, zapewniając jednocześnie stabilne wsparcie i komfort. Żelowe podpiętki nadają się do uprawiania sportów takich jak golf, piłka nożna, bieganie czy rugby.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Sorbothane pochłania silne fale uderzeniowe, które powstają przy każdym kroku, gdy stopa uderza o ziemię. Żelowe wkładki do butów Sorbothane pomagają zmaksymalizować wyniki sportowe, zapewniając jednocześnie wyjątkowy komfort i trwałość. Wkładki Sorbothane doskonale współgrają z Twoim ciałem i ruchem. Czy wiesz, że za każdym razem, gdy Twoje stopy uderzają o ziemię, szkodliwa fala uderzeniowa rozchodzi się w Twoim ciele z prędkością ponad 112 km/h? Narażanie stóp na tak duże obciążenia może mieć negatywny wpływ na sposób poruszania się, zabawy i treningu. Nieleczone, długotrwałe uszkodzenia stawów, mięśni, więzadeł i ścięgien mogą uniemożliwić osiągnięcie szczytowej wydajności podczas uprawiania sportu. Żelowe wkładki do butów Sorbothane pomagają stopom zapewnić odpowiednie podparcie, regulację i amortyzację, stymulację podeszwy oraz efekt domina łagodzący ból w całym ciele, dzięki czemu nie tylko utrzymują, ale nawet przekraczają Twoje limity sportowe.

Żelowe wkładki do butów Sorbothane zmniejszają ryzyko obrażeń ciała podczas ćwiczeń, ponieważ wielokrotnie pochłaniają niezrównaną 94,7% wstrząsów bez pogorszenia wydajności. Unikalny, wysoce elastyczny materiał wkładki Sorbothane wzmacnia mechanizmy obronne organizmu, powodując deformację polimeru przy uderzeniu (uderzenie stopą), aby rozproszyć fale uderzeniowe w bok, a nie w górę przez ciało.

CECHY PRODUKTU

  • Pochłania 94,7% szkodliwych fal uderzeniowych.
  • Chroni stawy, takie jak kolana i kostki, przed szkodliwymi falami uderzeniowymi, które występują podczas ćwiczeń i uprawiania sportu, gdy stopa uderza o ziemię.
  • Oferują wyjątkowy komfort przy jednoczesnej poprawie wydajności.
  • Materiał Coolmax zapewnia doskonałą oddychalność, odprowadzając wilgoć z dala od ciała oraz podczas intensywnej aktywności.
  • Antybakteryjna warstwa wierzchnia zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów wewnątrz butów. 

Żelowe podpiętki Heel Pad

Podpiętki są wygodnym, łatwym do dopasowania rozwiązaniem do leczenia bólu i dyskomfortu. Zapewniają wyjątkowe wsparcie wyłącznie na pięcie dzięki unikalnej technologii pochłaniania wstrząsów, która jest idealna do codziennego użytku lub do wspomagania sportów o umiarkowanym lub niskim wpływie, takich jak golf.

  • Absorbują uderzenie.
  • Niska waga.
  • Antybakteryjna warstwa wierzchnia.
  • Pasują do większości butów. 

Upominek do zamówienia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Żelowe wkładki do butów Sorbothane
Gwarancja: 2 lata
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
LK Avatar of author | 12.10.2020
Idealnie pasuje do obuwia sportowego i towarzyskiego.

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: