Opinie o Nas

Thera-Band

thera-band

 

Thera-Band amerykańskiej firmy Performance Health, Inc. oferuje szeroką gamę pomocy rehabilitacyjnych i gimnastycznych, często stosowanych w celu złagodzenia bólu i poprawy kondycji fizycznej. Pomoce rehabilitacyjne Thera-Band, takie jak opaski do ćwiczeń, maty do ćwiczeń, klocki równoważne, overballe i piłki gimnastyczne, pomagają swoim użytkownikom zachować dobrą formę na każdym etapie aktywnego życia. Thera-Band oferuje wyłącznie wysokiej jakości i skuteczne urządzenia. Wszystkie produkty marki Thera-Band znajdziesz w naszym e-sklepie.

Thera-Band – marka, która dała nazwę gumom treningowym! Therabands to pierwszy sprzęt do ćwiczeń oparty na treningu oporowym z gumą lateksową. Pierwsza Thera-Band została wyprodukowana już w 1975 roku. Od tego czasu marka przeszła długą drogę pełną innowacji, na końcu której znajduje się kompleksowy system ćwiczeń oporowych na ośmiu poziomach wytrzymałości. Nowością wśród opasek treningowych jest Thera-Band CLX.

Podkładki balansowe Thera-Band

Thera-Band produkuje szeroką gamę pomocy rehabilitacyjnych i ćwiczeń. Podkładki balansujące Thera-Band również należą do tej koncepcji. Oprócz klasycznych owalnych podkładek balansowych, oferta Thera-Band obejmuje również części cylindryczne i okrągłe wykonane z utwardzonego tworzywa sztucznego. Oczywiście wszystkie podkładki Thera-Band są dostępne w magazynie.

 

Cena

131450
1131450
130 pozycji razem
Wgórę
Inne produkty

Strona 1 z 6 - 130 pozycji razem