Opinie o Nas

Spophy Kinesiology Tape Black, taśma do tapingu czarna, 5 cm x 5 m + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: SPOTAPE
46,64 zł
Dostępny (>100 szt)
Możemy doręczyć do:
23.4.2024

Wyjątkowa elastyczność, kurczliwość, przyczepność i oddychalność. Stuprocentowa jakość włókien poliuretanowych, bawełny i kleju. Polecany przez terapeutów sportowych. To jest Spophy Kinesiology Tape!

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Spophy Kinesiology Tape, podobnie jak wszystkie inne produkty marki Spophy, powstała na bazie wieloletniej współpracy z czołowymi sportowcami oraz najlepszymi terapeutami sportowymi. Wypróbuj taśmę do tapingu, która doskonale spełnia wymagania najlepszych z najlepszych.

Spophy Kinesiology Tape

Najlepsi sportowcy i ich terapeuci muszą mieć pewność, że sprzęt, którego używają, spełnia najwyższe standardy. Dbają więc o jakość, a przede wszystkim niezawodność, aby regularnie osiągać jak najlepsze wyniki. Spophy Kinesiology Tape powstała właśnie na podstawie sugestii i wieloletniej bliskiej współpracy z najlepszymi sportowcami i ich terapeutami.

Spophy Kinesiology Tape

Spophy Kinesio Tape to elastyczna taśma bawełniana, która służy do zmniejszania napięcia mięśni, wspomagania prawidłowej mechaniki ruchu, odciążania niektórych części układu ruchu, do terapii powięziowej i stabilizacji niektórych stawów. Może być zatem stosowana zarówno w terapii ostrych i przewlekłych urazów narządu ruchu, jak i w ramach profilaktyki, do wspomagania prawidłowego ustawienia stawów lub odciążenia przeciążonych części narządu ruchu. Oczywiście istnieje możliwość aplikacji limfatycznej, która znacznie poprawia redukcję ostrych i przewlekłych obrzęków, dzięki czemu znacznie wspomagany jest powrót sportowca do maksymalnej sprawności. Zmniejsz ból, wspomagaj gojenie, wyeliminuj obrzęki i popraw wydajność. Obudź bestię w sobie i swoich klientach.

Spophy Kinesiology tape

Spophy Kinesio Tape, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości kleju medycznego nakładanego bezpośrednio na powierzchnię taśmy, doskonale przylega do ciała sportowca nawet w wymagających warunkach. Spophy Kinesio Tape jest doskonale wodoodporny, co oznacza, że ​​nie odkleja się przedwcześnie z powierzchni skóry w kontakcie z wodą, błotem czy potem. Sportowiec i jego terapeuta są więc pewni, że Spophy Kinesio Tape utrzyma się na powierzchni skóry podczas całej aktywności sportowej bez odklejania się. Prawidłowo nałożona taśma Spophy Kinesio Tape utrzymuje silną przyczepność do skóry nawet przez kilka dni. Zastosowany klej medyczny jest również wykonany bez dodatku jakichkolwiek leków, co w połączeniu ze 100% bawełną, która służy jako materiał nośny, ogranicza do minimum możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. Spophy Kinesio Tape mogą bez problemu stosować również osoby o wrażliwej skórze lub dzieci. Taśma ta jest również doskonale oddychająca, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na wyniki sportowe. W ten sposób sportowiec może maksymalnie skoncentrować się na aktywności bez nieprzyjemnych odczuć w miejscu użycia taśmy.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pomoce do tapingu
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
5
22x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
M Avatar of author | 15.6.2022
Bardzo dobra
5
TK Avatar of author | 17.3.2022
Trzyma jak należy. Jestem bardzo mile zaskoczony…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: