Opinie o Nas

Spophy Flossband Black, flossband czarny, 5 cm x 2 m + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: SPOFLOBL
94,23 zł
Dostępny (>100 szt)
Możemy doręczyć do:
18.4.2024

Gumy kompresyjne Spophy Flossband wspomagają szybszą regenerację ścięgien, powięzi, mięśni i stawów. Spophy Flossband wykonane jest z wysokiej jakości naturalnego kauczuku o wymiarach 5 cm x 2 m, w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym i pomarańczowym.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Terapeutyczne gumy kompresyjne Spophy Flossband są doskonałą pomocą w fizjoterapii sportowej, pomagając terapeutom i sportowcom osiągnąć pełnię zdrowia i lepsze wyniki sportowe.

Elastyczne właściwości Spophy Flossband powodują ucisk uszkodzonych lub przeciążonych miejsc układu ruchu, co z kolei sprzyja szybszej regeneracji powięzi, ścięgien, mięśni i stawów.

Spophy Flossband

Wskazane jest używanie Spophy Flossband z późniejszym ręcznym leczeniem powięzi, z mobilizacją stawów lub z ruchem czynnym i biernym w danym segmencie ruchu. To właśnie połączenie ruchu i zastosowania gumy kompresyjnej umożliwia przywrócenie elastyczności i ruchomości wszystkim tkankom miękkim, które często są przez siebie nawzajem ograniczone w ruchu, co bezpośrednio zwiększa zakres ruchu w poszczególnych stawach. Odruchowe dokrwienie po usunięciu gumy kompresyjnej z ciała wspomaga usuwanie niepożądanych produktów przemiany materii z uszkodzonego obszaru oraz dostarczanie niezbędnych składników odżywczych i płynów, co w naturalny sposób usprawnia regenerację komórek. Podrażnienie receptorów powierzchniowych w okolicy skóry, które pojawia się podczas aplikacji Spophy Flossband, dodatkowo wykorzystując tzw. „teorię bramkową bólu” zmniejsza zarówno przewlekły, jak i ostry ból układu ruchu. Stosowanie Spophy Flossband odgrywa ważną rolę w ostrych urazach, ponieważ może znacznie zmniejszyć ból i skutecznie zmniejszyć obrzęk pourazowy.

Spophy Flossband application_1

Spophy Flossband, w przeciwieństwie do wielu innych gum do terapii uciskowej, jest wykonany z wysokiej jakości naturalnego kauczuku, który zapewnia długą żywotność i elastyczność. Dzięki temu opaska Spophy Flossband jest praktycznie niezniszczalna nawet podczas regularnego użytkowania i jest łatwa w utrzymaniu.

Spophy Flossband jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych i od terapeuty lub sportowca należy wybór odpowiedniej gumy w zależności od leczonego obszaru i metody użycia. Pomarańczowa opaska Spophy Flossband jest bardziej elastyczna i zapewnia mniejszą kompresję. Nadaje się do pierwszej aplikacji u osób, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z metodą „tissue flossing”, jak również do aplikacji na mniejsze stawy i partie mięśni. Czarna opaska Spophy Flossband nadaje się do stosowania w okolicy większych stawów i większych grup mięśni. Guma Spophy Flossband dostępna jest w szerokości 5 cm i długości 2 m. Odkryj magię metody „tissue flossing”, która skutecznie wpisuje się w koncepcję terapeutyczną terapeutów sportowych.

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pomoce do masażu dla regeneracji i odnowy biologicznej
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.12 kg
5
49x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
D Avatar of author | 15.12.2021
Pierwsze doświadczenie i pozytywne.
5
JJ Avatar of author | 11.6.2021
Solidne, dobrej jakości i dobrze dopasowujące się do nogi. Zawsze używam go po treningu lub w ciągu dnia, aby rozluźnić mięśnie. Jestem bardzo zadowolony z produktu.
5
B Avatar of author | 11.6.2021
Zaletą jest to, że jest kompaktowy, szybki i bardzo prosty i dla wszystkich. Używam go głównie na łydki i szczególnie doceniam szybkość. Po zdjęciu mięsień jest rozluźniony. Ważne, żeby czuć, że guma naprawdę cię ściska, a po jej szybkim uwolnieniu mięsień dobrze się ukrwi i odpręża. Dla mnie jest to szybsze i wydajniejsze niż rolowanie wałkiem, które trzeba robić dłużej i z większej liczby stron, aby uzyskać pożądany efekt.
5
W Avatar of author | 10.6.2021
Flossband jest doskonałym narzędziem do regeneracji. Pomaga rozluźnić zesztywniałe miejsca po bardziej wymagających treningach, ale także pomaga w regeneracji nóg po poważnych kontuzjach. Świetny pomocnik w domu i w podróży!
5
K Avatar of author | 9.6.2021
Flossband to świetna regeneracyjna pomoc w rozluźnianiu mięśni i powięzi. Jest łatwy i szybki w użyciu! Używam go przed i po treningu.
5
R Avatar of author | 8.6.2021
Używam Flossband po ciężkim treningu podczas regeneracji. Szybka i wysokiej jakości regeneracja.
5
DK Avatar of author | 8.6.2021
Pomarańczowy chyba bardziej mi odpowiada.
5
Avatar of author | 25.4.2021
Nie mam porównania z inną marką, ale jestem bardzo zadowolona z jakości i efektów.
5
JD Avatar of author | 15.12.2020
Używam Flossband po ciężkim treningu podczas regeneracji. Wysokiej jakości pomoc w odciążaniu mięśni i powięzi.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: