Opinie o Nas

Spophy Flossband Orange, flossband pomarańczowy, 5 cm x 2 m + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: SPOFLOOR
75 zł
Dostępny (>100 szt)
Możemy doręczyć do:
30.5.2024

Gumy kompresyjne Spophy Flossband wspomagają szybszą regenerację ścięgien, powięzi, mięśni i stawów. Spophy Flossband wykonane jest z wysokiej jakości naturalnego kauczuku o wymiarach 5 cm x 2 m, w dwóch wariantach kolorystycznych - czarnym i pomarańczowym.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Terapeutyczne gumy kompresyjne Spophy Flossband są doskonałą pomocą w fizjoterapii sportowej, pomagając terapeutom i sportowcom osiągnąć pełnię zdrowia i lepsze wyniki sportowe.

Elastyczne właściwości Spophy Flossband powodują ucisk uszkodzonych lub przeciążonych miejsc układu ruchu, co z kolei sprzyja szybszej regeneracji powięzi, ścięgien, mięśni i stawów.

Spophy Flossband

Wskazane jest używanie Spophy Flossband z późniejszym ręcznym leczeniem powięzi, z mobilizacją stawów lub z ruchem czynnym i biernym w danym segmencie ruchu. To właśnie połączenie ruchu i zastosowania gumy kompresyjnej umożliwia przywrócenie elastyczności i ruchomości wszystkim tkankom miękkim, które często są przez siebie nawzajem ograniczone w ruchu, co bezpośrednio zwiększa zakres ruchu w poszczególnych stawach. Odruchowe dokrwienie po usunięciu gumy kompresyjnej z ciała wspomaga usuwanie niepożądanych produktów przemiany materii z uszkodzonego obszaru oraz dostarczanie niezbędnych składników odżywczych i płynów, co w naturalny sposób usprawnia regenerację komórek. Podrażnienie receptorów powierzchniowych w okolicy skóry, które pojawia się podczas aplikacji Spophy Flossband, dodatkowo wykorzystując tzw. „teorię bramkową bólu” zmniejsza zarówno przewlekły, jak i ostry ból układu ruchu. Stosowanie Spophy Flossband odgrywa ważną rolę w ostrych urazach, ponieważ może znacznie zmniejszyć ból i skutecznie zmniejszyć obrzęk pourazowy.

Spophy Flossband application on the hand_1

Spophy Flossband, w przeciwieństwie do wielu innych gum do terapii uciskowej, jest wykonany z wysokiej jakości naturalnego kauczuku, który zapewnia długą żywotność i elastyczność. Dzięki temu opaska Spophy Flossband jest praktycznie niezniszczalna nawet podczas regularnego użytkowania i jest łatwa w utrzymaniu.

Spophy Flossband jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych i od terapeuty lub sportowca należy wybór odpowiedniej gumy w zależności od leczonego obszaru i metody użycia. Pomarańczowa opaska Spophy Flossband jest bardziej elastyczna i zapewnia mniejszą kompresję. Nadaje się do pierwszej aplikacji u osób, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z metodą „tissue flossing”, jak również do aplikacji na mniejsze stawy i partie mięśni. Czarna opaska Spophy Flossband nadaje się do stosowania w okolicy większych stawów i większych grup mięśni. Guma Spophy Flossband dostępna jest w szerokości 5 cm i długości 2 m. Odkryj magię metody „tissue flossing”, która skutecznie wpisuje się w koncepcję terapeutyczną terapeutów sportowych.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pomoce do masażu dla regeneracji i odnowy biologicznej
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.12 kg
5
36x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
M Avatar of author | 2.1.2022
Produkt działa tak jak oczekiwałam.
5
JJ Avatar of author | 11.6.2021
Guma jest bardziej miękka niż czarna. Korzystam z obu wariantów. Doskonała elastyczność i wytrzymałość.
5
JC Avatar of author | 15.4.2021
Dobrze współpracuje mi się z taśmą Flossband Spophy, jest wysokiej jakości, wytrzymała i występuje również w czarnej wersji o nieco innych właściwościach.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: