Opinie o Nas

Okazyjny zestaw Spophy Flossband + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: SADAFLOSS
Polecane
Marka: Spophy
169,23 zł –15 %
Okazyjny zestaw Spophy Flossband
169,23 zł –15 % 142,40 zł
Dostępny (>100 szt)
Możemy doręczyć do:
18.4.2024

Zestaw Spophy Flossband zawiera dwie gumy do terapii uciskowej. Czarny Spophy Flossband nadaje się do stosowania w okolicy większych stawów i masywniejszych grup mięśniowych. Pomarańczowy Spophy Flossband jest bardziej elastyczny i zapewnia mniejszą kompresję. Spophy Flossband wykonane jest z wysokiej jakości naturalnego kauczuku o wymiarach 5 cm x 2 m.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Terapeutyczne gumy kompresyjne Spophy Flossband są doskonałą pomocą w fizjoterapii sportowej, pomagając terapeutom i sportowcom osiągnąć pełnię zdrowia i lepsze wyniki sportowe.

Elastyczne właściwości Spophy Flossband powodują ucisk uszkodzonych lub przeciążonych miejsc układu ruchu, co z kolei sprzyja szybszej regeneracji powięzi, ścięgien, mięśni i stawów.

Spophy Flossband

Wskazane jest używanie Spophy Flossband z późniejszym ręcznym leczeniem powięzi, z mobilizacją stawów lub z ruchem czynnym i biernym w danym segmencie ruchu. To właśnie połączenie ruchu i zastosowania gumy kompresyjnej umożliwia przywrócenie elastyczności i ruchomości wszystkim tkankom miękkim, które często są przez siebie nawzajem ograniczone w ruchu, co bezpośrednio zwiększa zakres ruchu w poszczególnych stawach. Odruchowe dokrwienie po usunięciu gumy kompresyjnej z ciała wspomaga usuwanie niepożądanych produktów przemiany materii z uszkodzonego obszaru oraz dostarczanie niezbędnych składników odżywczych i płynów, co w naturalny sposób usprawnia regenerację komórek. Podrażnienie receptorów powierzchniowych w okolicy skóry, które pojawia się podczas aplikacji Spophy Flossband, dodatkowo wykorzystując tzw. „teorię bramkową bólu” zmniejsza zarówno przewlekły, jak i ostry ból układu ruchu. Stosowanie Spophy Flossband odgrywa ważną rolę w ostrych urazach, ponieważ może znacznie zmniejszyć ból i skutecznie zmniejszyć obrzęk pourazowy.

Spophy Flossband application on the hand_1

Spophy Flossband, w przeciwieństwie do wielu innych gum do terapii uciskowej, jest wykonany z wysokiej jakości naturalnego kauczuku, który zapewnia długą żywotność i elastyczność. Dzięki temu opaska Spophy Flossband jest praktycznie niezniszczalna nawet podczas regularnego użytkowania i jest łatwa w utrzymaniu.

Spophy Flossband jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych i od terapeuty lub sportowca należy wybór odpowiedniej gumy w zależności od leczonego obszaru i metody użycia. Pomarańczowa opaska Spophy Flossband jest bardziej elastyczna i zapewnia mniejszą kompresję. Nadaje się do pierwszej aplikacji u osób, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z metodą „tissue flossing”, jak również do aplikacji na mniejsze stawy i partie mięśni. Czarna opaska Spophy Flossband nadaje się do stosowania w okolicy większych stawów i większych grup mięśni. Guma Spophy Flossband dostępna jest w szerokości 5 cm i długości 2 m. Odkryj magię metody „tissue flossing”, która skutecznie wpisuje się w koncepcję terapeutyczną terapeutów sportowych.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Spophy Flossband
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: