Opinie o Nas

Spophy Coolant Spray, spray chłodzący, 200 ml + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: SPOCOOL
34,49 zł –11 % 30,58 zł
Dostępny (>100 szt)
Możemy doręczyć do:
8.3.2024

Spophy Coolant Spray o intensywnym działaniu chłodzącym służy do szybkiej ulgi w bólu w nagłych kontuzjach oraz pomaga zmniejszyć obrzęk i przyspieszyć regenerację. Spray chłodzący może być również używany do znieczulenia skóry przed zastrzykiem lub drobnym zabiegiem chirurgicznym. Spray chłodzący Spophy ma zawartość opakowania 200 ml.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Spophy Coolant Spray jest używany przede wszystkim do szybkiego złagodzenia bólu w nagłych urazach, takich jak skręcenie kostki, nadwyrężenie mięśni lub naderwanie. Znacząco pomaga również zmniejszyć obrzęki i przyspieszyć regenerację uszkodzonych części układu ruchu. Jego intensywny efekt chłodzący w temperaturze od -30 do -40 °C szybko przywróci sportowca do gry.

Chladící sprej Spophy

Nagła kontuzja podczas uprawiania sportu nie jest niczym niezwykłym i może nawet oznaczać konieczność natychmiastowego przerwania aktywności sportowej. Spophy Coolant Spray wykorzystuje potężny efekt negatywnej termoterapii i może znacznie zmniejszyć ostry ból lub obrzęk i pozwolić sportowcowi na kontynuowanie przy maksymalnej wydajności. Poza kontuzjami mięśni doskonale sprawdza się przy wszelkiego rodzaju zniekształceniach, zwichnięciach oraz różnego rodzaju uderzeniach czy stłuczeniach. Stanowi doskonałą pierwszą pomoc w uśmierzaniu bólu, dlatego spray chłodzący Spophy powinien znaleźć się w wyposażeniu każdego sportowego fizjoterapeuty, masażysty czy lekarza. Spophy Coolant Spray nadaje się również do stosowania w różnych klinikach ortopedycznych i dziecięcych.

Spophy Coolant Spray ma większy efekt chłodzący niż inne spraye chłodzące, co sprawia, że ​​nie trzeba go długo aplikować, co znacznie wydłuża jego żywotność. Dzięki silniejszemu działaniu chłodzącemu Spophy Coolant Spray może być stosowany do znieczulenia skóry przed zastrzykami lub podczas drobnych zabiegów chirurgicznych.

Niewątpliwe pozytywne efekty negatywnej termoterapii można tłumaczyć działaniem na poziomie rdzeniowym i nadrdzeniowego. Podczas aplikacji Spophy Coolant Spray powoduje silne podrażnienie receptorów zimna, powodując silny napływ impulsów na danym odcinku. Jednak podczas aplikacji przeważą również tłumienie interneuronów, przez co dochodzi do zmniejszenia pobudliwości komórek w przednich narożnikach rdzenia kręgowego, z następującym zmniejszeniem napięcia mięśni. Tak więc spray chłodzący Spophy nie tylko pomaga przy bólu i obrzękach, ale także pomoże skutecznie zredukować wysokie napięcie mięśniowe, które często odpowiada za przeciążenie danej części układu ruchu u Was lub Waszych klientów.

Dzięki temu samemu efektowi możliwe jest również skuteczne połączenie stosowania Spophy Coolant Spray, odpowiednio negatywnej termoterapii i rozciągania mięśni, aby skutecznie leczyć punkty spustowe w mięśniu. Wystarczy schłodzić za pomocą sprayu Spophy Coolant Spray mięsień przez kilka sekund  na całej jego długości, a następnie go rozciągnąć. Dzięki tej technice, zwanej Spray and Stretch, napięcie mięśniowe zostanie skutecznie zredukowane, a punkt spustowy usunięty z mięśnia. Spophy Coolant Spray pomaga więc rozwiązać wiele problemów układu ruchu, a nie tylko nagłe kontuzje. Spray chłodzący Spophy jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Spophy Coolant Spray, chladící sprej

Aplikować na skórę nad uszkodzonym obszarem z odległości 15 cm od skóry. Nakłada się 2-3 razy przez wielokrotne spryskiwanie przez 5 sekund. Nie nakładaj przez długi czas ani z małej odległości, aby uniknąć odmrożeń. Nie stosować na twarz, szyję, wrażliwe obszary ciała lub otwarte rany. Skonsultuj się z lekarzem w sprawie stosowania podczas ciąży i karmienia piersią. W razie potrzeby aplikuj wielokrotnie.

UWAGA:
W przypadku nadwrażliwości może wywołać reakcję alergiczną. W przypadku silnego zaczerwienienia leczonego obszaru, odmrożeń lub pęcherzy, po nadmiernym stosowaniu sprayu oraz w przypadku wątpliwości należy zawsze skonsultować się z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Nie wdychać sprayu. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem - przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po użyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur wyższych niż 50°C. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Spraye chłodzące nie tylko dla sportowców
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.17 kg
5
31x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
Avatar of author | 5.6.2022
Chciałbym mieć większe opakowanie, żeby nie kupować kolejnych.
5
K Avatar of author | 22.4.2022
Wspaniale, dziękuję!
5
MS Avatar of author | 12.4.2022
Używam go również do przyspieszenia regeneracji. Absolutna satysfakcja.
5
R Avatar of author | 6.2.2022
Chłodzi bardzo głęboko i długo trzyma, cena przystępna. Chętnie kupię również ekonomiczne opakowanie.
5
K Avatar of author | 11.12.2021
Jeszcze nie miałem okazji spróbować, ale wszystko dotarło dobrze. Dziękuję.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: