Opinie o Nas

Chodziki dla dzieci stacjonarne i mobilne

Najczęściej sprzedawane

5 pozycji razem

Cena

5991490
15991490

Chodziki dla dzieci stosowane są przy chorobach, urazach lub niesprawnościach narządu ruchu naszych dzieci, przystosowane do poruszania się w pomieszczeniach i na zewnątrz. Wśród podstawowych wymagań stawianych chodzikom dziecięcym jest lekkość, dlatego chodziki wykonane są z aluminium, które jest lekkie i łatwe w utrzymaniu. Kolejnym bardzo ważnym wymogiem jest to, aby chodziki się nie ślizgały, co zapewniają gumowe nakładki na nogach i uchwytach chodzika. Niewątpliwą korzyścią psychologiczną jest kolorowy design chodzika. Wesołe kolory wywołują uczucie radości, szczęścia i energii, dzięki czemu leczenie jest bardziej znośne. Podobnie jak w przypadku chodzików dla dorosłych, istnieje wariant stacjonarny i mobilny.

Operator sklepu internetowego nie współpracuje z żadnymi zakładami ubezpieczeń zdrowotnych, dlatego wszystkie chodziki są w całości opłacane przez klienta.

Chodziki dla dzieci na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziecie tylko wysokiej jakości chodziki dla dzieci od sprawdzonych dostawców. Chętnie doradzimy Wam w wyborze chodzika na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h