Opinie o Nas

Krzesła dla pacjentów kardiologicznych i o ograniczonej sprawności ruchowej

Krzesła dla pacjentów kardiologicznych nadają się do opieki domowej lub na oddziałach geriatrycznych w celu zwiększenia komfortu pacjentów podczas sprawowania opieki kontrolnej. Klasyfikujemy je jako pomoce kompensacyjne, stosowane są przez pacjentów z chorobami układu krążenia oraz pacjentów ciężko chorych z ograniczeniami ruchowymi. Główną korzyścią terapeutyczną dla osób starszych jest zwiększony kontakt z otoczeniem, co pozytywnie wpływa na psychikę pacjenta i jego powrót do zdrowia. Są wygodne, regulowane o nośności około 150 kilogramów. Do krzeseł można dodać np. podkładki przeciwodleżynowe, kółka, pokrowce, stoliki czy podłokietniki.

Operator e-sklepu nie współpracuje z żadnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, w związku z czym wszystkie fotele dla pacjentów kardiologicznych są w całości opłacane przez klienta.

Krzesła dla pacjentów kardiologicznych na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie fotele dla pacjentów kardiologicznych od sprawdzonych dostawców. Chętnie doradzimy Państwu w kwestii doboru fotela dla pacjentów kardiologicznych na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h