Opinie o Nas

Niemobilne chodziki dla osób o ograniczonej zdolności chodzenia i stabilności

Najczęściej sprzedawane

8 pozycji razem

Cena

86868
186868

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 8

Służą jako bardzo niezawodne wsparcie dla osób o ograniczonej zdolności chodzenia i stabilności. Najczęściej spotykane są klasyczne czteropunktowe chodziki odpowiednie do poruszania się w pomieszczeniach. Niestety, te podstawowe chodziki nie umożliwiają płynnego chodzenia. Dzięki czterem nogom wyposażonym w antypoślizgowe nakładki są uważane za najbardziej niezawodne w porównaniu z innymi typami. Podczas uzywania konieczne jest przeniesienie chodzika przed siebie, a następnie podchodzenie do niego po przeniesieniu całego ciężaru, co wymaga pewnej sprawności fizycznej pacjenta oraz możliwości pełnego obciążenia obu kończyn dolnych. Dużą zaletą jest jednak możliwość regulacji wysokości i minimalna waga. Dostępne są stacjonarne lub składane chodziki, przednia strona może być wyposażona w kółka.

Operator sklepu internetowego nie współpracuje z żadnymi zakładami ubezpieczeń zdrowotnych, dlatego wszystkie chodziki są w całości opłacane przez klienta.

Niemobilne chodziki na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziecie tylko wysokiej jakości niemobilne chodziki od sprawdzonych dostawców. Chętnie doradzimy Wam w wyborze chodzika na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h