Opinie o Nas

Elektryczne wózki inwalidzkie do codziennej aktywności

Najczęściej sprzedawane

Wózek elektryczny składany
GRATISGRATIS
Wózek elektryczny składany
Chwilowo niedostępny
Kod : 738-23 FB
 
1 493,07 zł
3 pozycji razem

Cena

149333739
1149333739

Niezastąpiony pomocnik, który znacznie ułatwia życie osobom niepełnosprawnym i starszym. Zachowa niezależność i samodzielność podczas ruchu lub innych codziennych czynności, czy to podczas spacerów z rodziną, czy podczas zakupów. W przypadku wózka elektrycznego nie jest wymagana siła fizyczna, ponieważ w większości przypadków steruje się nimi za pomocą joysticka, dlatego jest to wygodniejsza opcja w porównaniu z wózkiem mechanicznym. Korzystają z nich osoby z niepełnosprawnością kończyn górnych i dolnych, często paraplegicy lub tetraplegicy po urazach naczyniowo-mózgowych lub urazach z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Mogą być również używane jako elektryczny wózek inwalidzki dla osób starszych.

Operator sklepu internetowego nie współpracuje z żadnymi zakładami ubezpieczeń zdrowotnych, dlatego wszystkie wózki są w całości opłacane przez klienta.

Elektryczne wózki inwalidzkie na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziecie tylko wysokiej jakości elektryczne wózki inwalidzkie od sprawdzonych dostawców. Chętnie doradzimy Wam w wyborze elektrycznego wózka inwalidzkiego na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h