Opinie o Nas

Podnośniki pasywne podwieszane do natychmiastowego użycia

Najczęściej sprzedawane

2 pozycji razem

Cena

38456347
138456347

Podwieszane podnośniki pasywne są pomocami do podnoszenia i pozycjonowania osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Podwieszane podnośniki pasywne nie zajmują dużo miejsca, ich zaletą jest natychmiastowość użycia i szybkość poruszania się.

Operator sklepu internetowego nie współpracuje z żadnymi towarzystwami ubezpieczeń zdrowotnych, dlatego wszystkie podnośniki pasywne na zawiasach są w całości opłacane przez klienta.

Korzystaniez podnośników pasywnych podwieszanych

Podwieszane podnośniki pasywne przeznaczone są do codziennych zadań takich jak podnoszenie z łóżka, z łóżka na wózek inwalidzki czy przemieszczanie się do i z wanny. Częścią urządzenia są uchwyty do zawieszania ukształtowane zgodnie z wymaganą funkcją. Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.

Aktywne podnośniki nie są wyposażone w uchwyt, dlatego podczas ich użytkowania niezbędna jest stabilność i funkcjonalność kończyn górnych. Używany przez osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Nie nadaje się dla dzieci lub osób niższego wzrostu.

Podwieszane podnośniki pasywne na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie podnośniki pasywne od sprawdzonych dostawców. Chętnie doradzimy Państwu w wyborze podnośnika na na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h