Opinie o Nas

cosiMed, olejek do masażu Ayurveda Vata - 250 ml + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: 30100
141,16 zł
Chwilowo niedostępny
Pozycja została wyprzedana…

Ayurveda to system tradycyjnej medycyny indyjskiej stosowany w leczeniu drobnych dolegliwości. Olejki do masażu cosiMed Ayurveda pakowane są w butelki z ciemnego szkła, aby jak najdłużej zachować najwyższą jakość.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Każdy olejek do masażu cosiMed Ayurveda przeznaczony jest dla jednego z rodzajów energii życiowej. Ayurveda Vata łączy w sobie wszystkie trzy energie życiowe i jest przeznaczona dla wszystkich typów.

Ten olejek do masażu jest mieszany zgodnie ze starożytnymi naukami Ajurvedy, co oznacza „mądrość życiową” lub „naukę o życiu”. Jest to system tradycyjnej medycyny indyjskiej praktykowany w innych krajach jako system medycyny alternatywnej i komplementarnej. Praktykujący ajurwedę stosują ajurwedyjskie preparaty ziołowe i ajurwedyjskie metody leczenia drobnych dolegliwości i chorób. W świecie zachodnim ajurweda stała się alternatywną metodą leczenia.

Olejek do masażu cosiMed Ayurveda Vata pakowany jest w butelki z ciemnego szkła, aby jak najdłużej zachować swoją moc. Światło słoneczne może mieć wpływ na jakość tego produktu. Nauczanie ajurwedy nie jest zwykłym masażem, jak się często uważa. Nie używaj więc tanich zamienników opakowanych w folię i kup prawdziwy olejek do Ajurvedy.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Bezzapachowe olejki do masażu
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.785 kg
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: