Opinie o Nas

Parafina na okłady, kuleczki, 3kg + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: 482-3
134,42 zł
Dostępny (1 szt)
Możemy doręczyć do:
27.6.2024

Parafinę stosuje się w postaci płynnej jako okład na dłonie/stopy lub miejscowy okład na ciało. Parafina topi się w urządzeniach grzewczych i działa w najgłębszych warstwach skóry, rozgrzewając i rozluźniając zesztywniałe mięśnie.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Wysokiej jakości parafina lecznicza o temperaturze topnienia 52°C. Ten rodzaj czystej białej parafiny jest nakładany w postaci płynnej jako okład parafinowy na dłonie/stopy lub jako miejscowy okład na ciało. Parafinę można rozcieńczyć olejem parafinowym w celu uzyskania idealnej terapeutycznej mieszanki parafinowej. Parafinę rozpuszcza się w wannach parafinowych, kąpielach parafinowych lub w połączonych urządzeniach grzewczych. Podgrzany wosk kosmetyczny wnika w najgłębsze warstwy skóry, dokładnie ją rozgrzewa i rozluźnia zesztywniałe mięśnie. Oprócz pozytywnych efektów w leczeniu narządu ruchu, parafina ma również bardzo korzystne zastosowanie w kosmetyce. Parafina pozytywnie wpływa na powstawanie zmarszczek, a jednocześnie skóra po nałożeniu okładu parafinowego jest doskonale przygotowana do aplikacji innych produktów kosmetycznych.

Zastosowanie Parafiny PHARMA do okładów w wannie parafinowej

Oddziel kulki parafiny przed otwarciem plastikowego opakowania. Zdjąć pokrywkę z pojemnika na parafinę i wlać wymaganą ilość parafiny perłowej do urządzenia grzewczego. Temperaturę topnienia i krzepnięcia można regulować, dodając olej parafinowy w stosunku 1:10. Ogólna zasada jest taka, że ​​im więcej dodamy oleju parafinowego, tym dłużej parafina pozostanie w postaci nadającej się do okładów. Im więcej oleju parafinowego dodasz do parafiny, tym bardziej będzie ona tzw. bardziej lepka. Nie zawsze jest to pożądane. Bądź ostrożny. Dawkowanie oleju parafinowego należy dostosować do rodzaju i wymagań terapii.

Dawkowanie oleju parafinowego

Jeśli na powierzchni wanny tworzy się cienki korzuch parafiny, można dodać olej parafinowy w proporcji 1:10 lub ostrożnie zwiększyć ogrzewanie o np. 1-2°C.

Działanie parafiny PHARMA

  • rozluźnia mięśnie i stawy
  • poprawia krążenie i krążenie
  • ma również korzystny wpływ na układ nerwowy
  • przygotowuje skórę do aplikacji innych produktów kosmetycznych

Parametry dodatkowe

Kategoria: Masaż i wellness nie tylko dla profesjonalistów
Gwarancja: 2 lata
Waga: 3 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: