Opinie o Nas

Spophy Air Recovery Boots, kompresyjne spodnie regeneracyjne + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: SPOBOOTSTAN SPOBOOTLAR Wybierz wariant
Nowość
Marka: Spophy
4 211,54 zł
Chwilowo niedostępny Dostępny (20 szt) Wybierz wariant
Rozmiar
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Możemy doręczyć do:
- 23.4.2024 Wybierz wariant

Spophy Air Recovery Boots to kompresyjne spodnie regeneracyjne dające możliwość regeneracji na najwyższym poziomie. Są skuteczne, a jednocześnie proste w użyciu. Można je łatwo przenosić i są łatwe w utrzymaniu.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Lepsza regeneracja, szybszy powrót po kontuzji i wyższa wydajność. Takie są cele nie tylko wielu terapeutów sportowych, ale przede wszystkim ich klientów, sportowców zawodowych i rekreacyjnych, którzy nieustannie poszukują nowych sposobów i technologii, aby stać się lepszymi. Spodnie regeneracyjne Spophy Air Recovery Boots to rewolucyjna możliwość regeneracji na najwyższym poziomie. Wszystko w zaciszu Twojego domu lub biura.

Spophy_uprava_na_kalhotach

Właściwości Spophy Air Recovery Boots

 • Potężne, ale przenośne
 • Wbudowana, szybko ładująca się bateria litowa o czasie pracy do 3 godzin — używaj w dowolnym miejscu i czasie
 • Sześć nadmuchiwanych komór, sześć programów masażu o szesnastu stopniach intensywności
 • Regulowane ciśnienie kompresji od 30 do 240 mmHg
 • Szybsza regeneracja, zmniejszenie bólu mięśni, wcześniejszy powrót po kontuzji
 • Materiały wysokiej jakości, łatwo zmywalne
 • Poczuj się jak najlepszy sportowiec

Ciesz się dynamicznym i mocnym masażem dzięki spodniom kompresyjnym Spophy Air Recovery Boots. Spophy Air Recovery Boots są bardzo skuteczne, a jednocześnie proste w użyciu. Wymagają tylko minimalnej przestrzeni do transportu. Posiadają wbudowaną ładowalną baterię litową, dzięki czemu spodnie mogą być używane zawsze i wszędzie. Po prostu załóż spodnie, wybierz jeden z sześciu programów masażu i ciesz się terapią kompresyjną przy użyciu sześciu komór powietrznych z regulacją ciśnienia od 30 do 240 mmHg.

Długość spodni kompresyjnych Spophy Air Recovery Boots

 • 110 cm - Standard - dla wzrostu ciała do 175 cm
 • 125 cm - Large - dla wzrostu ciała od 175 cm

Benefity terapii kompresyjnej

Terapia kompresyjna wykorzystuje ucisk tkanek miękkich w celach terapeutycznych. Dochodzi w niej do ucisku naczyń krwionośnych i kanałów limfatycznych przede wszystkim na skutek nacisku zewnętrznego na tkankę. W dzisiejszych czasach kompresjoterapia stosowana jest przede wszystkim w leczeniu schorzeń układu naczyniowego i limfatycznego. Dopiero w ostatnich latach coraz częściej badany jest pozytywny wpływ kompresji w terapii tkanek miękkich układu mięśniowo-szkieletowego, zwłaszcza tkanki powięziowej, która w wyniku kompresji i dekompresji odzyskuje swoją ruchomość i elastyczność.

Spophy Air Recovery Boots

Kompresja i następująca po niej dekompresja, która następuje podczas stosowania spodni Spophy Air Recovery Boots stymuluje układ naczyniowy, wspomaga szybszą regenerację po wyczynach sportowych, pomaga zniwelować bóle mięśniowe, a także przyspiesza powrót sportowca do pełnej sprawności po kontuzji. Przenieś swoją regenerację i wydajność na wyższy poziom dzięki Spophy i obudź w sobie bestię.

Wielu autorów zgadza się, że kompresja ma niemały wpływ na regenerację mięśni po wysiłku sportowym. W tym celu stosuje się różne ubrania uciskowe, rękawy uciskowe lub zaawansowane urządzenia uciskowe. Spophy Air Recovery Boots wykorzystują najnowszą terapię kompresyjną poprzez zastosowanie rękawów z systemem wielokomorowym. Ten wykorzystuje stopniowe uciskanie kończyny na całym obwodzie za pomocą fali uciskowej od obwodu do środka. Odpowiednio zastosowana kompresjoterapia przywraca i wzmacnia funkcję kapilarnej pompy limfatycznej, stymuluje fagocytarną aktywność makrofagów tkankowych, a tym samym wspomaga rozkład zatłoczonych białek i innych substancji wielkocząsteczkowych. Efektem odpowiednio zastosowanej terapii kompresyjnej jest wyższy transport i resorpcja limfy przez układ limfatyczny.

Wskazania i przeciwwskazania Spophy Air Recovery Boots

Wśród najczęstszych wskazań do stosowania Spophy Air Recovery Boots jest regeneracja po ciężkim treningu. Można je jednak skutecznie wykorzystać jako element rozgrzewki przed występem sportowym. Mają też swoje zastosowanie przy uczuciu ciężkich nóg u osób, które długo stoją lub w ramach terapii pourazowych i pooperacyjnych obrzęków kończyn dolnych. I odwrotnie, Spophy Air Recovery Boots nie należy stosować w przypadku obrzęków pochodzenia nerkowego, sercowego lub wątrobowego. Inne przeciwwskazania to np. gorączka, ostre lub przewlekłe choroby skóry i tkanki podskórnej, zaburzenia rytmu serca, zakrzepica żył głębokich, obrzęk płuc, niestabilne wysokie ciśnienie krwi czy wszczepiony rozrusznik serca.

Zawartość opakowania Spophy Air Recovery Boots

 • Przenośna torba
 • Para nogawek kompresyjnych
 • Rurki łączące
 • Kompresor

Specyfikacja kompresora Spophy Air Recovery Boots

 • Rozmiar: 245 mm x 150 mm x 90 mm
 • Użycie energii: 35 W
 • Wejście ładowarki: AC 110 V~240 V; 50 Hz~60 Hz
 • Wyjście ładowarki: DC 12,6 V; 2 A
 • Zakres ciśnienia: 30~240 mmHg (± 30 mmHg)

Instrukcja użytkowania Spophy Air Recovery Boots - CZ, SK, ENG, GER

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pomoce medyczne
Gwarancja: 2 lata
Waga opakowania: 4,78 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

5
10x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: