Opinie o Nas

BOSU Balance Trainer HOME, podkładka balansowa + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: BOSUHOM
Marka: BOSU
940,39 zł
Na żądanie
Pozycja została wyprzedana…

Podkładka balansowa BOSU Balance Trainer HOME służy najczęściej do wzmacniania lub rehabilitacji, jakość wykonania zapewnia długą żywotność, średnica 63,5 cm, wysokość 22 cm i waga 7 kg, antypoślizgowa powierzchnia.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Ta wyjątkowa pomoc balansowa służy do wzmacniania, rozciągania, rehabilitacji i relaksacji. BOSU Balance może być używany z obu stron. Producentem tych oryginalnych produktów jest amerykańska firma, która wyróżnia się na tle innych producentów funkcjonalnością produktów oraz jakością ich wykonania, dzięki czemu pomoce Bosu są bezpieczniejsze i mają dłuższą żywotność.

Kupując BOSU Balance Trainer HOME otrzymujesz uniwersalną pomoc do ćwiczeń, w której możliwe jest efektywne i bezpieczne osiągnięcie równowagi pomiędzy różnymi grupami mięśni. Ponadto BOSU Balance ma 6 antypoślizgowych występów, średnicę 63,5 cm, wysokość po całkowitym napompowaniu 22 cm i wagę około 7 kg.

Jako akcesoria otrzymasz w opakowaniu pompkę i płytę DVD z ćwiczeniami (uwaga - płyta DVD jest tylko w języku angielskim). Nie wystawiaj BOSU Balance Trainer HOME na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i chroń go przed źródłami ciepła. Do mycia powierzchni używaj letniej wody z mydłem.

Upominek do zamówienia

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podkładki równoważące poprawiające koordynację
Gwarancja: 2 lata
Waga: 7 kg
Pozycja została wyprzedana…
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
Avatar of author | 11.10.2021
Od razu ją rozpakowałem i wręczyłem je klasie. Na co dzień korzystają z niej zarówno dzieci zintegrowane, jak i zdrowe. Łatwo się go myje, więc konserwacja (i ewentualna dezynfekcja) przebiega bez problemów. Dostawa była szybka i bezproblemowa. Dziękuję

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: