Opinie o Nas

BOSU Balance Trainer HOME, podkładka balansowa + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: BOSUHOM
Marka: BOSU
940,39 zł
Na żądanie (1 szt)

Podkładka balansowa BOSU Balance Trainer HOME służy najczęściej do wzmacniania lub rehabilitacji, jakość wykonania zapewnia długą żywotność, średnica 63,5 cm, wysokość 22 cm i waga 7 kg, antypoślizgowa powierzchnia.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Ta wyjątkowa pomoc balansowa służy do wzmacniania, rozciągania, rehabilitacji i relaksacji. BOSU Balance może być używany z obu stron. Producentem tych oryginalnych produktów jest amerykańska firma, która wyróżnia się na tle innych producentów funkcjonalnością produktów oraz jakością ich wykonania, dzięki czemu pomoce Bosu są bezpieczniejsze i mają dłuższą żywotność.

Kupując BOSU Balance Trainer HOME otrzymujesz uniwersalną pomoc do ćwiczeń, w której możliwe jest efektywne i bezpieczne osiągnięcie równowagi pomiędzy różnymi grupami mięśni. Ponadto BOSU Balance ma 6 antypoślizgowych występów, średnicę 63,5 cm, wysokość po całkowitym napompowaniu 22 cm i wagę około 7 kg.

Jako akcesoria otrzymasz w opakowaniu pompkę i płytę DVD z ćwiczeniami (uwaga - płyta DVD jest tylko w języku angielskim). Nie wystawiaj BOSU Balance Trainer HOME na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i chroń go przed źródłami ciepła. Do mycia powierzchni używaj letniej wody z mydłem.

Upominek do zamówienia

 

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podkładki równoważące poprawiające koordynację
Gwarancja: 2 lata
Waga: 7 kg
5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
BOSU Balance Trainer HOME, podkładka balansowa + Do wyboru upominek do zamówienia https://cdn.myshoptet.com/usr/www.pomocerehabilitacyjne.pl/user/shop/related/4428_bosu--balance-trainer-home.png?5fbd0910 033149108511 5
Avatar of author | 11.10.2021
Od razu ją rozpakowałem i wręczyłem je klasie. Na co dzień korzystają z niej zarówno dzieci zintegrowane, jak i zdrowe. Łatwo się go myje, więc konserwacja (i ewentualna dezynfekcja) przebiega bez problemów. Dostawa była szybka i bezproblemowa. Dziękuję

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: