Opinie o Nas

Ortezy pleców i pasy lędźwiowe Mueller

Ortezy pleców i pasy lędźwiowe (biodrowy) są często wiernym towarzyszem każdego, kto doznał urazu kręgosłupa lub pleców, cierpi na artretyzm lub nadwyrężenie pleców. Ortezy pleców i pasy lędźwiowe Mueller charakteryzują się wysoką jakością i doskonałym wykonaniem. Ortezy zapewnią maksymalne możliwe wsparcie, zarówno podczas uprawiania sportu, jak i podczas noszenia na co dzień. Amerykańska marka Mueller Sports Medicine oferuje gwarantowaną jakość i pomoc w postaci ortez pleców i pasów lędźwiowych.

Dlaczego warto wybrać pas lędźwiowy Mueller Adjustable Back Brace?

Mueller Adjustable Back Brace to pas lędzwiowy (biodrowy), którego korpus składa się z ośmiu stalowych sprężyn, które zapewniają mocne podparcie i komfort w odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Wzmocnienie w okolicy brzucha i talii zapewnia wewnętrzna gumka. Za pomocą zewnętrznej gumki można ustawić niezbędny nacisk. Pas lędzwiowy można nosić przez cały dzień i pasuje do każdych pleców. Pas jest wykonany z oddychających włókien i może być używany przy częstych problemach z plecami lub artretyzmem. Pas biodrowy Mueller jest uniwersalny.

Ortezy pleców i pasy lędźwiowe na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości ortezy pleców i pasy lędźwiowe od znanego na całym świecie producenta Mueller Sports Medicine. Ortezy pleców i pasy lędźwiowe Mueller są używane przez najlepszych sportowców do rehabilitacji kontuzji. Nadają się również np. do użytku domowego. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży sportowych ortez pleców Mueller! Chętnie doradzimy w wyborze ortezy na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h