Opinie o Nas

Ortezy kostki Mueller

Ortezy kostki (stawu skokowego) służą głównie do stabilizacji i leczenia stanów pourazowych w okolicy stawu skokowego. Zniekształcenie stawu skokowego jest jednym z najczęstszych urazów. W przypadku stosowania w sporcie jako wsparcie (hipermobilność stawów, wiotkość więzadeł, nieleczone stany po skrzywieniach) konieczne jest połączenie jest używania z aktywnym wysiłkiem fizycznym. W naszym asortymencie można znaleźć ortezy kostki firmy Mueller w kilku wersjach.

Nie wiesz, jak dobrać ortezę? Doradzimy!

Orteza kostki Mueller ATF3 Ankle Brace

Orteza kostki Mueller ATF3 ma nowy design, który umożliwia szybsze sznurowanie, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie. Orteza kostki Mueller ATF3 ma specjalny wewnętrzny system pasków, który pomaga w zewnętrznych skręceniach kostki i nie ogranicza w żaden sposób ruchów.

Ortezy kostki na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości ortezy kostki od znanego na całym świecie producenta Mueller Sports Medicine. Ortezy kostki Mueller są używane przez najlepszych sportowców do rehabilitacji kontuzji. Nadają się również np. do użytku domowego. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży sportowych ortez kostki Mueller! Chętnie doradzimy w wyborze ortezy stawu skokowego na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h