Opinie o Nas
1 pozycji razem

Cena

32673268
132673268

Marki

Rozmiar

Pozycji do wyświetlenia: 1

Ortezy i bandaże są nieodzowną pomocą rehabilitacyjną, zwłaszcza po urazach, po operacjach lub w przypadku chorób stawów. Ortezy i bandaże marki Mueller szczycą się wysoką jakością i wieloletnią tradycją. W tym dziale znajdziesz ortezy i bandaże na kolana, kostki, ramiona, łokcie i nadgarstki.

Nie wiesz, jak dobrać ortezę? Doradzimy!

Zalety serii Adjust-to-Fit

Asortyment serii Adjust-to-Fit oferuje wysokiej jakości ortezy, które można łatwo zakładać i zdejmować. Charakteryzują się również miękkim, lekkim i całkowicie oddychającym materiałem. Oczywistością jest regulacja, która dostosowuje się do wszystkich użytkowników. Jednym z najlepiej sprzedających się bandaży na kolana w ofercie Adjust-to-Fit jest Knee Support. Ten ochraniacz na kolano ma wewnętrzne regulowane paski, które zapewniają indywidualne dopasowanie do kolana. Bandaż na kolano jest odpowiedni dla osób cierpiących na artretyzm. Ochraniacz kolana Mueller Adjust-to-Fit ma również zaletę uniwersalnego używania na prawym lub lewym kolanie. Orteza kolana Knee Support będzie używana zarówno przez sportowców, jak i zwykłych użytkowników.

Ortezy i bandaże na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości ortezy i bandaże od znanego na całym świecie producenta Mueller Sports Medicine. Ortezy i bandaże Mueller są używane przez najlepszych sportowców do rehabilitacji kontuzji. Nadają się również np. do użytku domowego.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h