Opinie o Nas

Ortezy kolan Mueller i Össur

Najczęściej sprzedawane

2 pozycji razem

Cena

27883268
127883268

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 2

Ortezy kolanowe to pomoce rehabilitacyjne, które najczęściej wykorzystywane są np. po operacji kolana lub po urazach stawu kolanowego i przyczepów więzadłowych. Orteza kolana jest zwykle używana do podtrzymywania rozluźnionych mięśni i więzadeł, aby pomóc w lepszym gojeniu kolana. Ortezy kolana są również szeroko stosowane do łagodzenia bólu, takiego jak fiksacja. Są często używane do długotrwałych sportów jako wsparcie. Istnieją różne rodzaje ortez kolana, na przykład w postaci rękawa lub stałej ortezy zapinanej na rzep. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości ortezy kolana firmy Mueller Sports Medicine.

Nie wiesz, jak dobrać ortezę? Doradzimy!

Orteza kolana Mueller Hg80

Orteza stawu kolanowego Mueller Hg80 została wykonana z materiału HydraCinn™, który przyspiesza usuwanie wilgoci. Podstawowy rękaw ortezy kolana jest wykonany z tkaniny antybakteryjnej, która jest szczególnie oddychająca i wyjątkowo miękka w dotyku. Orteza kolana Mueller Hg80 niezawodnie i maksymalnie wzmacnia niestabilne, słabe lub kontuzjowane kolana. Stabilność ortezy zapewniają boczne, trójprzegubowe prowadnice. Wewnętrzne paski antypoślizgowe pomagają utrzymać ortezę na miejscu.

Orteza kolana Mueller Hinged Wraparound Knee

Orteza Mueller Hinged Wraparound Knee zapewnia wsparcie słabym lub kontuzjowanym kolanom i skutecznie zapobiega niewłaściwym ruchom. Regulowane paski pozwalają na dostosowanie do każdego użytkownika. Otwarta rzepka zapobiega zsuwaniu się.

Sportowe ortezy kolana

Prawdopodobnie każdy, kto kiedykolwiek uprawiał sport, miał kontuzję stawu kolanowego. Rozwiązaniem może być orteza kolana lub fizjoterapeuta. Jeśli zdecydujesz się na ortezę i chcesz dalej uprawiać swój ulubiony sport, powinieneś zaopatrzyć się w ortezę sportową na kolano. Umożliwi to uprawianie sportu, nawet jeśli Twoje kolano nie jest w porządku. Ortezę kolana należy stosować po konsultacji z fizjoterapeutą lub ortopedą. Najlepiej sprzedającą się ortezą kolana odpowiednią do uprawiania sportu jest Mueller Adjust-To-Fit, która wyróżnia się szczególnie lekkim i oddychającym materiałem. Inne jego atuty to regulowane paski, które dopasowują się do każdego użytkownika. Mueller Adjust-To-Fit ma antybakteryjne i odporne na zapach wykończenie. Orteza kolana Adjust-To-Fit jest odpowiednia zarówno dla prawego, jak i lewego kolana.

Ortezy kolana na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości ortezy kolana od znanego na całym świecie producenta Mueller Sports Medicine. Ortezy kolana Mueller są używane przez najlepszych sportowców do rehabilitacji kontuzji. Nadają się również np. do użytku domowego. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży sportowych ortez kolana Mueller! Chętnie doradzimy w wyborze ortezy kolana na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h