Opinie o Nas

Ochraniacze i bandaże do wszystkich sportów Mueller

Ochraniacze i bandaże służą jako profilaktyczna pomoc ochronna podczas uprawiania sportów. Ochraniacze marki Mueller wyróżniają się wysoką jakością, dużym komfortem i długoletnią trwałością. Elastyczne bandaże Mueller mogą być używane kilka razy z rzędu dzięki specjalnym zapięciom na rzepy. Te elastyczne bandaże mogą być również używane do mocowania na przykład wkładek chłodzących lub innych pomocy rehabilitacyjnych.

Dlaczego warto wybrać Mueller Nose Guard?

Mueller Nose Guard to ochraniacz na nos, który może być używany w sportach kontaktowych, takich jak koszykówka, zapasy, sztuki walki, baseball czy siatkówka. Ochraniacz jest wykonany z przezroczystego i mocnego utwardzonego plastiku. W zestawie znajdują się również miękkie wkładki, które pomagają chronić lub wzmacniać nos i stanowią idealną ochronę przed urazami. Ochraniacz nie wpływa na widoczność i nie ogranicza pola widzenia. Mueller Nose Guard jest uniwersalny i można go regulować w razie potrzeby.

Ochraniacze i bandaże na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości ochraniacze i bandaże od znanego na całym świecie producenta Mueller Sports Medicine. Ochraniacze i bandaże Mueller są używane przez najlepszych sportowców w ramach leczenia kontuzji. Nadają się również np. do użytku domowego. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży ortez sportowych Mueller! Chętnie doradzimy w wyborze ortezy na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h