Opinie o Nas

BOSU Balance Trainer PROFI, podkładka balansowa + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: BOSUPRO
Marka: BOSU
1 036,53 zł
Na żądanie
Pozycja została wyprzedana…

Podkładka balansowa BOSU Balance Trainer PROFI służy najczęściej do wzmacniania lub rehabilitacji, jakość wykonania zapewnia długą żywotność, średnica: 63,5 cm, wysokość: 22 cm, waga: 8 kg, powierzchnia antypoślizgowa.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Ta wyjątkowa pomoc balansowa służy do wzmacniania, rozciągania, rehabilitacji i relaksacji. BOSU Balance Trainer PROFI może być używany z obu stron. Producentem tych oryginalnych produktów jest amerykańska firma, która wyróżnia się na tle innych producentów funkcjonalnością produktów oraz jakością ich wykonania, dzięki czemu pomoce BOSU są bezpieczniejsze i mają dłuższą żywotność.

Kupując BOSU Balance Trainer PROFI otrzymujesz uniwersalną pomoc do ćwiczeń, w której możliwe jest efektywne i bezpieczne osiągnięcie równowagi pomiędzy różnymi grupami mięśni. Ponadto BOSU Balance Trainer PROFI ma 6 antypoślizgowych występów, średnicę 63,5 cm, wysokość po całkowitym napompowaniu 22 cm i wagę około 8 kg.

Jako akcesoria otrzymasz w opakowaniu pompkę i płytę DVD z ćwiczeniami (uwaga - płyta DVD jest tylko w języku angielskim). Nie wystawiaj BOSU Balance Trainer PROFI na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i chroń go przed źródłami ciepła. Do mycia powierzchni używaj letniej wody z mydłem.

Upominek do zamówienia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Podkładki równoważące poprawiające koordynację
Gwarancja: 2 lata
Waga: 8 kg
Pozycja została wyprzedana…
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nie wypełniaj tego pola:
5
W Avatar of author | 10.6.2021
Bosu to świetne narzędzie do ćwiczeń wzmacniających całe ciało, ale przede wszystkim z funkcjonalnego punktu widzenia. Ci, którzy spróbują ćwiczyć z Bosu, nie będą już chcieli ćwiczyć tylko na macie z ciężarem własnego ciała. Trening może być cardio, siłowy, ale też rehabilitacyjny.
5
PD Avatar of author | 25.4.2020
Wysoka jakość, jak u profesjonalisty na siłowni, warto dopłacić, maksymalna satysfakcja

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: