Opinie o Nas

Guma treningowa Thera-Band 2 m

Najczęściej sprzedawane

8 pozycji razem

Cena

3496
13496

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 8

Gumy treningowe Thera-Band o długości 2 metrów są sprzedawane z różnymi poziomami oporności. Jest to wielofunkcyjna pomoc gimnastyczna i rehabilitacyjna. Gumy treningowe Thera-Band służą do wzmacniania osłabionych mięśni, rozciągania i zwiększania zasięgu stawów. Dwumetrowe opakowanie Thera-Band to najbardziej wszechstronna i powszechnie stosowana guma treningowa w Czechach.

Stosowanie gum treningowych Thera-Band

Pomoc treningowa firmy Thera-Band poprawia równowagę, postawę, wzmacnia inne grupy mięśni, zmniejsza nacisk na stawy i ogólnie zmniejsza możliwość kontuzji. Gumy do ćwiczeń Thera-Band ułatwiają trening osłabionych i słabych mięśni. Gumy do ćwiczeń mogą być dobrze stosowane w ćwiczeniach domowych i zapobiegać ruchom jednostronnym. Thera-Band reprezentuje system treningu progresywnego, który polega na płynnym przechodzeniu od najlżejszego poziomu oporu do najcięższego.

Gumy treningowe na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości gumy treningowe Thera-Band. Gumy treningowe Thera-Band są używane przez najlepszych terapeutów i instruktorów fitness. Nadają się również np. do użytku domowego. Chętnie doradzimy w wyborze gum treningowych na naszej infolinii 800 200 900.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h