Opinie o Nas

Masaże czekoladowe na detoksykację

Najczęściej sprzedawane

1 pozycji razem

Cena

111112
1111112

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 1

Masaż czekoladowy to luksusowy zabieg dla prawdziwych smakoszy. Wyjątkowy masaż relaksacyjny o działaniu detoksykującym, pielęgnuje skórę i pozostawia ją pięknie gładką i czystą. Delikatne, długie pociągnięcia masażysty wywołują kojące uczucie podczas całego masażu. Masaże czekoladowe nadają się do całego ciała, rzadko jednak stosuje się je do masażu twarzy. W naszym asortymencie oferujemy Państwu luksusowy produkt do masażu cosiMed masaż czekoladowy, który pozytywnie wpływa na ciało i duszę.

Masaż czekoladowy cosiMed

Przed samym masażem warto wykonać peeling (np. kawowy), aby zwiększyć ukrwienie ciała i otworzyć pory skóry. Do masażu można użyć specjalnych czekoladek, które należy podgrzać. Jednak dla łatwiejszej aplikacji stosowane są specjalne olejki do masażu czekoladowego, które można stosować od razu i nie plamią tak bardzo jak pojedyncze podgrzane czekoladki i nie wymagają rozcieńczania. Po skończonym masażu zwykle wykonuje się okład końcowy, kiedy nakłada się kolejną warstwę olejku czekoladowego i przykrywa folią spożywczą. Po 10 minutach folię zdejmuje się, ciało myje się gorącą wodą (nie używaj mydła, żeby olejek czekoladowy działał jak najdłużej) i cały ekskluzywny zabieg dobiega końca.

Masaż czekoladowy i jego pozytywny wpływ na zdrowie

Masażu czekoladowego obecnie nie brakuje w ofercie usługowej niemal każdego centrum odnowy biologicznej lub SPA. Nie tylko masaże czekoladowe, ale także samo spożywanie czekolady pozytywnie wpływa na nasze zmysły i wywołuje euforyczne efekty. Surowa czekolada z wysoką zawartością ziaren kakaowych zawiera naturalne przeciwutleniacze, masło kakaowe, witaminy i minerały. Masaże czekoladowe działają detoksykująco i pielęgnują skórę, pozostawiając ją czystą i pięknie gładką.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h