Opinie o Nas
4 pozycji razem

Cena

418534
1418534

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 4

Zestaw gum treningowych Thera-Band zawiera 15 opakowań po 1,5 metra każda. Sprzedawane w 5 poziomach oporu. Jest to wielofunkcyjna pomoc gimnastyczna i rehabilitacyjna. Opaski wzmacniające Thera-Band służą do wzmacniania osłabionych mięśni, rozciągania i zwiększania zasięgu stawów. Ekspozytor sprzedażowy Thera-Band jest idealny do odsprzedaży w ośrodkach rehabilitacyjnych i centrach fitness.

Stosowanie gum treningowych Thera-Band

Pomoc treningowa firmy Thera-Band poprawia równowagę, postawę, wzmacnia inne grupy mięśni, zmniejsza nacisk na stawy i ogólnie zmniejsza możliwość kontuzji. Gumy do ćwiczeń Thera-Band ułatwiają trening osłabionych i słabych mięśni. Gumy do ćwiczeń mogą być dobrze stosowane w ćwiczeniach domowych i zapobiegać ruchom jednostronnym. Thera-Band reprezentuje system treningu progresywnego, który polega na płynnym przechodzeniu od najlżejszego poziomu oporu do najcięższego.

Gumy treningowe na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz tylko wysokiej jakości gumy treningowe Thera-Band. Gumy treningowe Thera-Band są używane przez najlepszych terapeutów i instruktorów fitness. Nadają się również np. do użytku domowego. Chętnie doradzimy w wyborze gum treningowych na naszej infolinii 800 200 900.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h