Opinie o Nas

Biofreeze przeciw bólowi

Najczęściej sprzedawane

4 pozycji razem

Cena

79268
179268

Marki

Pozycji do wyświetlenia: 4

Biofreeze amerykańskiej firmy Performance Health to najskuteczniejsze środki przeciwbólowe bez substancji przeciwbólowych. Dzięki temu, że nie zawierają środków przeciwbólowych, są łagodne dla organizmu i nie rozwinie się u Ciebie oporność. Są również niezwykle skuteczne w przypadku zapalenia stawów lub choroby zwyrodnieniowej stawów. Przyjemnie chłodzi dzięki zawartości mentolu. Preparaty Biofreeze dostępne są w postaci żelu, sprayu lub kulki.

Biofreeze

Jest to miejscowy środek przeciwbólowy działający na zasadzie krioterapii (zimnoterapii) na dotknięty obszar. Biofreeze przynosi ulgę w bólu pleców, mięśni i stawów dotkniętych artrozą lub artretyzmem. Działanie tego produktu utrzymuje się ponad trzy godziny, nie zawiera substancji przeciwbólowych, dlatego organizm nie może uodpornić się na Biofreeze.

Biofreeze na PomoceRehabilitacyjne.pl

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości żel, spray lub Roll-On przeciwbólowy od światowej sławy producenta Biofreeze. Produkty Biofreeze są używane przez najlepszych terapeutów. Nadają się również na przykład do użytku domowego w zapaleniu stawów lub chorobie zwyrodnieniowej stawów. Chętnie doradzimy w wyborze środka przeciwbólowego na naszej infolinii 532 375 000.

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h