Opinie o Nas

Thera-Band guma treningowa 45,5 m, czerwona, średnio silna + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: 50130
GRATISGRATIS
Thera-Band posilovací guma 45,5 m, červená, středně silná
593,84 zł
Dostępny (30 szt)
Możemy doręczyć do:
4.10.2023

Skuteczna i wszechstronna pomoc do ćwiczeń stanowi proste rozwiązanie do rehabilitacji i treningu siłowego, długość 45,5 m, szerokość 12,7 cm, czerwona, średnio silna, opakowanie ekonomiczne.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Ekonomiczne opakowanie w rolce o długości 45,5 m i szerokości 12,7 cm. Produkt ten jest odpowiedni dla klubów fitness, ośrodków rehabilitacyjnych i wszystkich większych placówek, w których korzystne jest cięcie materiału zgodnie z określonymi wymaganiami terapii lub treningu. Guma treningowa Thera-Band w kolorze czerwonym, a więc jest to trzeci stopień trudności w skali kolorystycznej gum treningowych Thera-Band z oznaczeniem średnio silny.

Gumy treningowe Thera-Band to wszechstronne i proste rozwiązanie do rehabilitacji, ćwiczeń w domu lub treningu siłowego. Ćwiczenia z Thera-Band poprawiają postawę, równowagę, wzmacniają mięśnie, minimalizują obciążenie stawów i zmniejszają ryzyko kontuzji. Gumy treningowe Thera-Band pozwalają w prosty sposób wzmocnić osłabione mięśnie, rozluźnić przykurcze przeciwstawnych mięśni wzmacniających - antagonistów. Gumy treningowe Thera-Band nadają się do codziennych ćwiczeń i tym samym pomagają zapobiegać jednostronnym ruchom. Jest to wysokiej jakości produkt sprawdzony przez wiele lat użytkowania, odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych dzięki doborowi obciążenia/trudności. Guma treningowa Thera-Band zawiera wyłącznie naturalny lateks.

Thera-Band od wielu lat pracuje z progresywnym systemem treningowym. Każdy z ośmiu kolorów Thera-Band charakteryzuje się innym poziomem trudności, dzięki czemu użytkownik może z łatwością przejść przez skalę kolorów od najłatwiejszego (beżowy) do najtrudniejszego (złoty), przy czym każdy kolejny stopień zwiększa siłę naciągu o 25 %, aż do czerni i o 40% ze srebra na złoto.

Siła oporu gumy treningowej Thera-Band (100% rozciągnięcia)

Kolor Beżowy Żółty Czerwony Zielony Niebieski Czarny Srebrny Złoty
Siła oporu 1,1 kg 1,4 kg 1,7 kg 2,1 kg 2,6 kg 3,3 kg 4,6 kg 6,5 kg

 

Upominek do zamówienia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Guma treningowa Thera-Band 45,5 m
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.142 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: