Opinie o Nas

Thera-Band guma treningowa 5,5 m, zielona, silna + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: 20040
94,61 zł
Dostępny (13 szt)
Możemy doręczyć do:
15.12.2023

Skuteczna i wszechstronna pomoc do ćwiczeń stanowi proste rozwiązanie do rehabilitacji i treningu siłowego, długość 5,5 m, szerokość 12,7 cm, zielona, silna.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Opakowanie zawiera gumę Thera-Band o długości 5,5 m i szerokości 12,7 cm, w kolorze zielonym a więc jest to czwarty stopień trudności w skali kolorystycznej Thera-Band z oznaczeniem silna.

Gumy treningowe Thera-Band to wszechstronne i proste rozwiązanie do rehabilitacji, ćwiczeń w domu lub treningu siłowego. Ćwiczenia z Thera-Band poprawiają postawę, równowagę, wzmacniają mięśnie, minimalizują obciążenie stawów i zmniejszają ryzyko kontuzji. Gumy treningowe Thera-Band pozwalają w prosty sposób wzmocnić osłabione mięśnie, rozluźnić przykurcze przeciwstawnych mięśni wzmacniających - antagonistów. Gumy treningowe Thera-Band nadają się do codziennych ćwiczeń i tym samym pomagają zapobiegać jednostronnym ruchom. Jest to wysokiej jakości produkt sprawdzony przez wiele lat użytkowania, odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych dzięki doborowi obciążenia/trudności. Guma treningowa Thera-Band zawiera wyłącznie naturalny lateks.

Thera-Band od wielu lat pracuje z progresywnym systemem treningowym. Każdy z ośmiu kolorów Thera-Band charakteryzuje się innym poziomem trudności, dzięki czemu użytkownik może z łatwością przejść przez skalę kolorów od najłatwiejszego (beżowy) do najtrudniejszego (złoty), przy czym każdy kolejny stopień zwiększa siłę naciągu o 25 %, aż do czerni i o 40% ze srebra na złoto.

Siła oporu gumy treningowej Thera-Band (100% rozciągnięcia)

Kolor Beżowy Zółty Czerwony Zielony Niebieski Czarny Srebrny Złoty
Siła oporu 1,1 kg 1,4 kg 1,7 kg 2,1 kg 2,6 kg 3,3 kg 4,6 kg 6,5 kg

 

Upominek do zamówienia

Parametry dodatkowe

Kategoria: Guma treningowa Thera-Band 5,5 m
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.236 kg
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
Avatar of author | 18.3.2020
+ Uniwersalny + Idealny do ćwiczeń w domu + Solidny Super sprawa do ćwiczeń w każdym miejscu. Istnieje możliwość dodania innych typów gum.

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: