Opinie o Nas

Nano respirator Rehabiq Premium FFP2, 12 godzinna skuteczność, 25 szt. + Do wyboru upominek do zamówienia

Kod: RIQ-NAR25
Promocja
Marka: Rehabiq
190,38 zł –50 %
České nano respirátory Rehabiq Premium FFP2 s účinností 12 hodin, 25 ks
190,38 zł –50 % 95,19 zł
Dostępny (82 szt)
Możemy doręczyć do:
28.5.2024

Nano respiratory Rehabiq mają doskonałą oddychalność i zapewniają niezawodną ochronę do 12 godzin. Skuteczny filtr wyłapuje 99,9% wirusów i bakterii. Opakowanie 25 sztuk. Respiratory są w kolorze beżowym.

Informacje szczegółowe

DARMOWA wysyłka Za zakupy powyżej 399 zł

Wszystkie towary mamy w magazynie

Pomożemy z wyborem Napiszcie lub zadzwońcie

Szybka dostawa Towar wysyłamy w ciągu 24 h

Opis szczegółowy produktu

Nano respiratory Rehabiq zapewniają maksymalną ochronę w obu kierunkach, nie tylko wokół, ale także ich użytkownikom. Różnica między nano respiratorem a standardowym respiratorem polega głównie na zasadzie działania. Nano respirator ma gęstą nanomembranę, która służy jako dwustronna mechaniczna bariera. Natomiast standardowy respirator ​​wykonany jest z tkaniny naładowanej elektrostatycznie, która przez kilka godzin jest w stanie stworzyć statyczną barierę od środowiska zewnętrznego.

Nano respiratory Rehabiq spełniają wymagania normy EN 149:2001 + A1:2009 dla respiratorów klasy FFP2. Wykonane są z unikalnego materiału, który jest nie tylko czysto czeskim wynalazkiem, ale również osiąga niesamowitą wydajność. Jest opatentowany w Urzędzie Własności Przemysłowej. Respiratory są produkowane przy użyciu zrobotyzowanego zgrzewania ultradźwiękowego.

Dla wielu osób oddychanie przez standardowy respirator jest utrudnione. Nanorespirator Rehabiq ma doskonałą oddychalność (140 l/m²/s) i oddycha się w nim znacznie lepiej niż w zwykłych respiratorach.

Nano respirator Rehabiq jest przyjemny dla twarzy i jest wykonany z hipoalergicznego materiału, dzięki czemu nie powoduje podrażnień skóry. Respirator Rehabiq jest odpowiedni dla astmatyków i alergików, którzy cenią sobie nie tylko nieprzepuszczalność alergenów, ale także łatwe oddychanie.

Bardzo ważną kwestią związaną z respiratorem jest czas skuteczności, który jest zależny od ładunku statycznego. Dzięki opatentowanej membranie z nanowłókien, nano respirator Rehabiq jest w stanie zapewnić niezawodną ochronę do 12 godzin przy skuteczności filtracji 99,9% wirusów i bakterii. Dlatego uważamy, że nasze respiratory Rehabiq są doskonałym narzędziem do walki z COVID 19.

Schéma propustnosti nano respirátoru Rehabiq

Nano respirator ​​Rehabiq jest wysoce skuteczny i jednocześnie wygodny, co jest głównym parametrem komfortowego użytkowania nawet przez długi czas, np. w placówkach medycznych i szpitalach, zakładach produkcyjnych, usługowych, w biurach oraz przy codziennym użytkowaniu. Ma gwarantowaną skuteczność do 12 godzin, na którą nie ma wpływu nawet zawilgocenie, co prowadzi do mniejszej liczby sztuk zużywanych na osobę w porównaniu ze zwykłym respiratorem, a tym samym nie tworzy dodatkowych odpadów zakaźnych obciążających naszą planetę. Kształtowalny klips na nos zapewnia wygodne modelowanie i zapewnia dobre dopasowanie do różnych typów twarzy.

Maski nie podlegają zwrotowi ani wymianie ze względów higienicznych!

Jednorazowe nanomaski Rehabiq ochronią Cię przed:

 • smogem
 • alergenami
 • pyłkami
 • bakteriemi
 • wirusami
 • grzybami

10 powodów, dla których jednorazowe nanomaski Rehabiq są najlepsze na rynku

 • pomoc medyczna z certyfikatem CE
 • rozwój i produkcja w 100% w Czechach
 • opatentowany nanomateriał
 • efekty potwierdzone badaniami w Nelson Labs
 • wychwytuje 99,9% wirusów i bakterii
 • nie przepuszcza alergenów
 • nie traci skuteczności po zawilgoceniu
 • łatwe oddychanie dzięki wysokiej oddychalności 200 l/m²/s
 • potwierdzona skuteczność 12 godzin
 • najlepsza cena za ochronę jakości

Co sprawia, że ​​materiał z nanowłókien jest wyjątkowy?

Jak już sugeruje przedrostek nazwy, podstawą jest nanowłókno o wytrzymałości jednej miliardowej części metra (10−9m). W przypadku tych jednorazowych masek nano, włókna są wykonane z 99,9% polipropylenu i 0,1% PVDF (polifluorku winylidenu) na bazie włókniny przetworzonej na unikalny materiał AntiMicrobeWeb R.

Autorem i technologem tego materiału jest inż. Marcela Munzarová, która zajmuje się nanotechnologiami od ponad 15 lat, a za granicą jest nawet nazywana „Nano Lady”. Opracowanie materiału AntiMicrobeWeb R trwało prawie rok. Włókna ułożone są w taki sposób, że tworzą skuteczną mechaniczną barierę w postaci membrany, która ma tak małe otwory, że nie mogą przez nie przejść żadne większe cząsteczki, wirusy czy bakterie. Materiał został przebadany z użyciem Staphylococcus aureus. Staphylococcus to bakteria o średnicy 0,7-1,2 µm (mikrometr), czyli 700 - 1200 nanometrów. Ochronę przed wirusami testowano za pomocą bakteriofaga o średnicy 174 nanometrów (bakteriofagi mają średnicę 20-200 nanometrów, wirusy 20-300 nanometrów). W obu testach nanomaski wykazały niezawodną ochronę i nieprzepuszczalność cząstek do 99,9%. Respiratory FFP3 wykazały ochronę na poziomie 98%.

Jak prawidłowo używać jednorazowej nanomaski Rehabiq?

Bezpieczne nakładania respiratora:
1. Umyj ręce mydłem i ciepłą wodą.
2. Wyjmij respirator z opakowania.
3. Chwyć respirator za gumki z plastyczną krawędzią do góry.
4. Umieść respirator na twarzy tak, aby zakrywał nos i usta, zaczep gumki za uszami.
5. Ukształtuj górną krawędź respiratora zgodnie z kształtem nosa.

Nie należy dotykać respiratora podczas noszenia.

Bezpieczne zdejmowanie respiratora:
1. Umyj ręce mydłem i ciepłą wodą.
2. Nie dotykaj przedniej - zanieczyszczonej strony respiratora.
3. Chwyć obie gumki i ostrożnie unieś i zdejmij maskę.
4. Ponownie umyj ręce mydłem i ciepłą wodą.

OSTRZEŻENIE:
- przed użyciem sprawdzić czy maska ​​lub opakowanie nie jest uszkodzone
- uszkodzony respirator nie zapewnia pełnej ochrony
- nakładać respirator na ogoloną twarz, wąsy unimożliwiają kontakt maski z twarzą, co prowadzi do zmniejszenia ochrony maski
- standardowe użytkowanie ograniczone jest do 12 godzin, w przypadku użytkowania w środowisku o wysokim stężeniu wirusów i bakterii, czas ten może ulec skróceniu ze względu na koncentrację wyłapanych niebezpiecznych cząstek w filtrze z nanowłókien respiratora
- nie zaleca się prania ani prasowania maski
- jednorazowa membrana z nanowłókien uszkadza się przez użycie sterylizatorów

Parametry dodatkowe

Kategoria: Nano respiratory
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.24 kg
5
18x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nie wypełniaj tego pola:
5
Ł Avatar of author | 28.11.2021
Wszystko poszło dobrze, pełna satysfakcja. Są naprawdę oddychające, a gumki są wygodne. Dziękuję.
5
P Avatar of author | 19.10.2021
Dobrze się w nich oddycha. Gumki nie rozciągają się. Ogólnie jesteśmy zadowoleni.
5
W Avatar of author | 30.6.2021
Bardzo dobry
5
PD Avatar of author | 14.4.2021
Kupiłem zachęcony wcześniejszymi pozytywnymi doświadczeniami z nanomaskami tej marki. Super, że nie muszę się już martwić o wydrukowanie certyfikatu. Poproszę też czarną wersję. + Dobrze oddychają + Cena + Idealnie dopasowuje się do twarzy - Nie mają wielu wersji kolorystycznych

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: